Rokmūziķis Ainars Virga

VIDEO. “Es tā īsti nevienu no viņām neatceros…”: rokmūziķis Ainars Virga atklāti par vienas nakts romāniem slavas “ziedu laikos” 113

Ainars Virga ir viens no slavenākajiem pašmāju rokmūziķiem, dziesmu autors, ģitārists, leģendārās grupas “Līvi” dalībnieks. 360TV veidotajā raidījumā “Rezervēts” sarunā ar žurnālistu Armandu Tripānu viņš atklāj, ka savā popularitātes virsotnē vienas nakts romāni viņa dzīvē nebija nekas neierasts.

Kokteilis
Esi piesardzīgs! Nosauktas viltīgākās zodiaka zīmju sievietes, kuras vienmēr panāks to, ko vēlas
Kokteilis
Sievietes, esiet uzmanīgas: šie augi mājās var ienest vientulību un nelaimi
Irānas raķešu rādiusā gandrīz visa Eiropa: ir tikai viena valsts, kas var justies droši
Lasīt citas ziņas

Viņš stāsta, ka bieži vien sievietes esot pamanījis zālē jau koncerta laikā, kad spēlējis uz skatuves, tad pēc tam devies uz zāli un vienkārši paņēmis aiz rokas un vedis sev līdzi.

“Ne katru reizi, bet tā bija mana “fīča”” – viņš stāsta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Žurnālists interesējas: “Rokeru sekss, ko rāda filmās – jebkurā vietā… Tā tas bija?”. Uz šo jautājumu Virga atbildēja apstiprinoši.

“Es tā īsti nevienu no viņām neatceros. Neesmu vairāk par vienu reizi ar viņām ticies,” – neslēpjot teica mūziķis.

Ainars Virga atceras “ziedu laikus”:

Grupas “Līvi” dziesmas “Piedod man” videoklips:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.