Aktieris Bens Stillers apciemo Ukrainu

VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski 0

Pagājušajā nedēļā Holivudas komēdiju zvaigzne Bens Stillers apciemoja Poliju, lai satiktu tur bēgļus no Ukrainas un uzklausītu viņu stāstus par izpostīto dzīvi. 56 gadus vecais aktieris kopš 2016.gada ir ANO Labas gribas vēstnesis un aktīvi sadarbojas ar organizāciju saistībā ar bēgļu jautājumiem.

Reklāma
Reklāma
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Aktieris ir viesojies arī Jordānijā, Libānā un Gvatemalā un daudz reižu ir ticies ar bēgļiem no Sīrijas, kas patvērumi ir atraduši dažādās Eiropas valstīs.

”Tikko ierados Polijā. Šeit vēlos satikt ģimenes, kuru dzīves ir izpostījis karš un vardarbība Ukrainā. Miljoniem cilvēku bija spiesti pamest savas mājas. Un vairāk nekā 90 % no tiem ir sievietes un bērni. Esmu šeit, lai uzzinātu viņu stāstus un dalītos ar jums tajos. Tas ir svarīgi, lai parādītu, kā karš skar parastos cilvēkus un palielinātu citu valsti solidaritāti. Ikvienam ir tiesības uz drošību. Jebkuram, jebkurā vietā un jebkurā laikā,” soctīklos rakstīja aktieris.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc viesošanās Polijā, aktieris devās uz Ukrainu, kur satika arī Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski. Ienākot telpā, aktieris Zelenskim teica: “Tu esi mans varonis!”.

Aktieris Bens Stillers satiek Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski:

SAISTĪTIE RAKSTI