Kokteilis
Baudi

VIDEO: grupa “Līvi” klausītājiem sagatavojusi ziemas rokenrola svētkus0

Publicitātes foto

Vecpiebalgas kultūras namā 27. decembrī izskanēs pirmā grupas “Līvi” sagatavotā svētku koncertprogramma “Svētki ziemā”, kas notiks divās daļās. Pirmā daļa būs akustiskā, mierīgākā noskaņā, bet otrajā daļā klausītāji atpazīs grupu “Līvi” klasiskajā izpildījumā.

“Ziema ir laiks, kad notiek svētki, kas raksturīgi tikai ziemas laikam. Mūsu koncerta nosaukums ir “Svētki ziemā”. Aicinām svinēt šos svētkus kopā, jo lielākoties ikviena tikšanās ar “Līviem” gan mums, gan jums ir svētki, tāpēc svinēsim šos svētkus kopā,” teic Ainars Virga.

Pirmajā daļā klausītāji dzirdēs tos “Līvus”, ko iepazina pirms gada Latvijas koncerttūrē “Bez štepseļiem”, kur grupa īpaši gatavojās un veidoja pilnīgi jaunus un akustiskus dziesmu aranžējumus. Otrajā daļā klausītāji varēs dziedāt līdzi grupas populārajiem hitiem “Dzimtā valoda”, “Eglīte”, “Meitene zeltene”, “Es karājos tavā bizē”, “Dzelzsgriezējs”, “Liedagā”, “Kādā brīnišķā dienā”, “Dieva dēls”, “Tikai tā”, “Deviņvīru spēks”.

Saistītie raksti

“Līvi” ir latviešu roka grupa Liepājā, kas ar šādu nosaukumu pastāv kopš 1974. gada. Līdz ar Jāņa Groduma nāvi 2010. gada 15. jūnijā Ainars Virga paziņoja par grupas “Līvi” darbības izbeigšanu, pēc kāda laika tika izdota dziesmu izlase “Nezāles neiznīkst”. 2013. gadā mūžībā aizgāja arī grupas kādreizējais vokālists Aivars Brīze. 2018. gadā Ainars Virga paziņoja par grupas darbības atjaunošanu un “Līvi” izdeva koncertalbumu “Bez štepseļiem”. “Mums nav gājis īpaši viegli. Biju nolēmis, ka pēc Groduma aiziešanas “Līvi” ir beiguši savu darbību. Taču, lai kur es arī uzstātos vienalga kādā sastāvā, klausītāji pieprasīja “Līvu” dziesmas un es tās spēlēju. Tad parādījās dziedātājs ar atbilstošu balsi – Buks (Jānis Buķelis). Jau labu laiku es atkal spēlēju kopā ar veco “Līvu” dalībnieku Guntaru Mucenieku, viņa dēlu Henriju, arī pārējie pamazām atradās, un tagad tā atkal ir grupa,” teic Ainars un nosaka: “Grupa “Līvi” vienmēr atradusies pastāvīgā kustībā, un sastāva maiņas šajos garajos grupas pastāvēšanas gados ir bijusi ierasta lieta. Katrai paaudzei ir savs “Līvu” zelta sastāvs. Svarīgi ir, ka mēs spēlējam “Līvu” dziesmas. Ienākot grupā Bukam, mēs atkal esam atguvuši nepieciešamo enerģiju un “Līviem” vien raksturīgo skanējumu. Tas viss ir rokenrols, un roken­rols ir dzīvs!”

Kad un kur?

  • 27. decembrī plkst. 19.00 Vecpiebalgas kultūras namā
  • 29. decembrī plkst. 14.00 un 18.00 Liepājas OC Rožu zālē
  • 24. janvārī plkst. 19.00 Talsu tautas namā
  • 8. februārī plkst. 18.00 Alūksnes kultūras centrā
  • 15. februārī plkst. 17.00 Preiļu novada kultūras centrā
  • 28. februārī plkst. 19.00 Kalnu kultūras namā
  • Biļetes: “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv
  • Cena: no EUR 7 līdz 15

Video dziesmai ” “Rumpi Pumpi vīrs”:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Noziedznieki siro prestižajā Pierīgas Langstiņu rajonā: Gerkenam nozog dārglietas, Rimševicam – seifu, bet advokātu Rebenoku nežēlīgi noslepkavo
34 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Armēnijā sācies karš: ievainoti un miruši arī civilie iedzīvotāji, izsludināts karastāvoklis 2
2 stundas
LE
LETA
Sports
VIDEO. Mairis Briedis Latvijai sagādā īstus svētkus: pēc 12 raundu cīņas uzvar kubieti un kļūst par pasaules čempionu 8
5 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Mēs esam atraduši labu veidu, kā karot, bet kā sarunāties, īsti ne.” Saruna ar režisoru Valteru Sīli
Intervija 4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Komisku starpgadījumu tiešajā televīzijas ēterā “sarīko” infektologs Uga Dumpis
3 stundas