VIDEO. Lielie remonti. Sašutums un dusmas par satiksmes regulēšanu Rīgas centrā. “Tas saucas, viens auns aizbrauc un viss bars pakaļ” 12

Sociālajos tīklos plaša diskusija izvērtusies pie kāda vietnē “TikTok” publicēta video, kurā redzams, kā Rīgas centrā vairāki autovadītāji šķietami pārkāpj satiksmes noteikumus un “brauc zem ķieģeļa.” Iedzīvotāji jautā – kur skatās pašvaldības policija?

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
TV24
Kreituse: Pozņaka kungs “nopirka” vietu EP par 400 tūkstošiem eiro. Vai tā ir adekvāta summa?
“Deputāti zog tualetes papīru, slimnīcu mistiskās durvis, viesnīcu dārgais ēdiens no pusfabrikātiem!” Bijušie darbinieki dalās ar profesijas noslēpumiem 5
Lasīt citas ziņas

Rīgas dome infomējusi, ka Centrālās stacijas apkārtnē ir ieviesti papildu satiksmes ierobežojumi, kas saistīti ar “Rail Baltica” integrēšanu Rīgas centrā, tādēļ no 11. marta transportlīdzekļu satiksmei ir slēgta Gogoļa iela posmā no 13. janvāra ielas līdz Turgeņeva ielai, taču minētajā posmā tiek saglabāta sabiedriskā transporta satiksme, kā arī piekļūšana privātīpašumiem. Turklāt ieviestie satiksmes ierobežojumi spēkā būs ilgstoši.

Iedzīvotājiem radies jautājums, vai tiešām visiem video redzamajiem vieglo automašīnu vadītājiem ir izsniegtas atļaujas un šajā posmā atrodas viņu privātīpašumi?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Man intereses pēc jautājums rīdziniekiem – Vai tuneļa otrā pusē ir kāds dzīvojamais sektors vai kas tamlīdzīgs? P.S. Tas kontekstā ar zīmē, zem ķieģeļa rakstīto (“izņemot piekļuvi īpašumam”),” jautā Jack Love.

“Tas saucas, viens auns aizbrauc un viss bars pakaļ, cik šādi ir redzēti. Tai pat laikā, kad uz Lielvārdes ielas strādāja, daudzi pa pretējo brauca,” zina teikt ausainis2.

Savukārt citi nav apmierināti ar norādēm par ieviestajiem satiksmes ierobežojumiem.

“Vai ķieģelis tikai pirms tuneļa? Ja tā, vai nebūtu prātīgāk uzstādīt (arī) PIRMS pagrieziena uz tās ielas, lai vispār neiebrauc tur auzās..?” vaicā Kr4nk3n.

“To “ķieģeli” uzliek tikai pirms tuneļa, nekādas citas brīdinājuma zīmes nav. Braucu vakarā, kad man uz šo zīmi norādīja autobusa šoferis. Pirms tam nekur nekādi brīdinājumi nav. Tā, ka nav drīzāk var vainot darbiniekus, nevis šoferus,” raksta Līva.

“Neesmu tur kopš remonta sākuma braucis, tāpēc grūti spriest, cik viegli ir laicīgi saprast, ka būs ķieģelis. Šajā situācijā jau atliek vai nu mest apkārt un kavēt satiksmi tā vai arī braukt tā, kā viņi to dara. Bet es pieņemu, ka tur jau laicīgāk var saprast, ka būs ciet,” tā Mārtiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.