Ekerānuzņēmums no Twitter.

Deglava tilta apkaimē pamatīgi automašīnu un “Rīgas satiksmes” transporta sastrēgumi. Kas noticis? 39

Remontdarbu dēļ Deglava tilta apkaimē Rīgā ir izveidojušies ievērojami automašīnu sastrēgumi. “Līdz ar to arī sabiedriskajam transportam, kuri kursē šīs vietas tuvumā, kopējie kavējumi izveidojušies līdz pat stundai!” tā šorīt savā sociālā tīkla Twitter profilā vēstī “Rīgas satiksme”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Arī iedzīvotāji ievietojuši Twiiter savus komentārus par novēroto Deglava tilta apkārtnē. Kāds raksta: “Deglava iela… Sabtransa rinda stāv no tilta atpakaļ līdz gandrīz Dreiliņiem, šoferi visus pasažierus aicina čāpot ar kājām….”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāda aculieciniece raksta Twitter: “Vispār kopumā kavē 2 h! Vairāk kā stundu brauc (stāv) līdz Deglava tiltam.”

Kāds vīrietis savukārt Twitter pauž sašutumu: “RD nekompetence ir vienkārši apbrīnojama. Brīdī, kad Deglava tilts, dēļ remontiem un projektiem, ir pudeleskakls maģistrālai ielai, un Vietalvas iela arī ir slēgta transportam, mākslīgi ar velojoslām un sab. tr. joslām tiek veidots sastrēgums Vaidavas ielā. Jūs tur normāli esat?”

Komentārus izsaka arī citi notikuma aculiecinieki.

Savukārt “Rīgas ūdens” brīdinājis, ka šajā apkaimē notiek remontdarbi: “Šonakt, no 21. marta pulksten 19 līdz 22. marta ~pulksten 5, ūdensvada remontdarbi Augšielas un Augusta Deglava ielas krustojumā.”‘

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.