TV raidījumu un pasākumu vadītājs Armands Simsons

VIDEO. “Ir bijis, ka nesarunājamies kādu laiku, arī gulēt var atsevišķi. Tas viss normāli!” Armands Simsons stāsta, kā daudzbērnu vecākiem atrast laiku savām attiecībām 5

Televīzijas raidījumu un pasākumu vadītājs Armands Simsons ar sievu Ivetu ir kopā jau 27 gadus un vecāki četrām meitām, bet, kā atklāj Armands raidījumā “Māmiņu klubs”, sieva vēl aizvien viņu spēj pārsteigt un tas ir “patiešām cool”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
TV24
“Jo tālāk šķir, jo dumjāks var palikt!” Slaidiņu līdz smiekliem pārsteidzis suvenīrs no Ukrainas – krievu karavīra piezīmju grāmata 74
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Par vienu svarīgākajiem nosacījumiem harmonisku un ilglaicīgu attiecību atslēgām šarmantais pāris saka: “Atcerieties, ka vecākiem nevajag sevi visu atdot tikai bērniem. Kaut kas ir jāatstāj arī pašam sev, un noteikti jāvelta uzmanība arī vīra – sievas attiecībām.”

Pāris atzīst, ka ilgu laiku bijis tāds periods, ka bērnus nevarēja vienus pašus atstāt mājās, jo vecuma starpība viņiem bija neliela un neviens no vecākajiem vēl nebija tāds, kas varētu pats palikt mājās un pieskatīt pārējos. Līdz ar to – laiks, ko pavadīt vienam ar otru kā pārim, bijis stipri ierobežots. Tamdēļ visos ceļojumos un citur viņi vienmēr visi devās kopā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kad meitenes paaugās un bija dārziņā, skolā, mēs sākām izskriet kaut kādos randiņos. Piemēram, aizgājām pusdienās. Vēlāk jau pārgājām uz vakariņām. Pēc tam jau uz dažām dienām atradām kādu viesu namu tepat Latvijā un aizbraucām,” – atceras Iveta un stāsta, ka vislielākais piedzīvojums viņiem bijis pagājušajā gadā, kad divatā ar Armandu bija devušies uz divām nedēļām uz Keniju.

“Tad mēs centāmies uz mājām nezvanīt, bet nu, beigu beigās, jau piezvanījām un tad bija ļoti emocionāli, arī asaras bija,” – atceras Iveta.

Jautāti, vai tiešām ir tā, ka viņi nekad nestrīdas un ir tik saticīgi, kā tas varētu likties no malas, Armands smejas: “Ir bijis, ka nesarunājamies kādu laiku, arī gulēt var atsevišķi. Tas viss normāli!”.

Armanda un Ivetas Simsonu pieredzi skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.