VIDEO. Jauniešu vadīts koplietošanas auto avarējis pie tirdzniecības centra “Akropole Rīga” 12

Pievieno LA.LV

Vakar, 9. aprīlī, pie tirdzniecības centra “Akropole Rīga” avarējusi koplietošanas platformas “Bolt Drive” automašīna.

RAKSTA REDAKTORS
“Lidmašīna bija teju nolaidusies uz skrejceļa, kad strauji uzņēma ātrumu” – Rīgas lidostā notikusi aizķeršanās reisā no Prāgas
90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Kokteilis
Kārlis Streips publicējis negaidītu paziņojumu par būtiskām pārmaiņām dzīvē: “Droši vien mani aizturēs lidostās un atsūtīs atpakaļ uz Latviju”
Lasīt citas ziņas

Kā stāsta aculiecinieks, pēc ceļu satiksmes negadījuma autovadītājs un pārējie automašīnas pasažieri skriešus pametuši notikuma vietu.

Valsts policija medijiem apstiprinājusi sociālajos tīklos izskanējušo informāciju, ka koplietošanas automašīnu izmantoja jaunieši. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.