Megana Mārkla sasveicinās ar britiem pie Vindzoras pils.
Megana Mārkla sasveicinās ar britiem pie Vindzoras pils.
Foto: PA IMAGE/ SCANPIX/ LETA

VIDEO. Kāda Lielbritānijas sieviete atsakās sasveicināties ar prinča Harija sievu Meganu, kad viņa sniedz viņai roku 119

10. septembrī, tikai dažas dienas pēc Lielbritānijas karalienes Elizabetes II nāves, princis Viljams un Keita Midltone, kā arī viņa jaunākais brālis princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla kopā iznāca pa Vindzoras pils vārtiem, ziņoja ārzemju mediji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

Viņi visi devās ārā pa vārtiem, lai apskatītos britu atnestos ziedu pušķus, laba vēlējumus un zīmējumus karalienei Elizabetei II.

Harijs, Megana, Viljams un Keita pārsteidz iedzīvotājus ar negaidītu tikšanos pie Vindzoras pils
CITI ŠOBRĪD LASA

Vēlāk princis Viljams socvietnē “Twitter” šo iznācienu kopā komentēja šādi: “Es ceru, ka bija lieliski redzēt mūs četrus atkal kopā, atkal apvienojamies un atbalstām viens otru ļoti grūtā mūsu ģimenes laikā, ceru, ka mēs likām vecmāmiņai lepoties”.

Visi četri apmēram 40 minūtes uzturējās ārpus pils teritorijas, aplūkojot noliktos ziedus un sasveicinoties ar cilvēkiem, kas bija sanākuši pie pils. Un kāds video, kas filmēts no šī brīža, kļuvis par soctīklu “sensāciju” un ļoti karsti apspriestu tēmu. Tajā redzams mirklis, kā prinča Harija sieva Megana Mārkla dodas gar nožogojumu un paspiež roku sanākušajiem.

Hercogiene to sniedz kādai sievietei, kura novēršas un sveicienam neatbild, tādējādi izrādot savu nepatiku pret Meganu. Vēlāk soctīklos sākušās karstas diskusijas, kāpēc tā noticis. Vieni apgalvo, ka reakcija ir likumsakarīga, jo pēc Meganas Mārklas nemitīgās kritikas un sagādātajām sāpēm britu karaliskajai ģimenei, briti vienkārši šo sievieti “nemīl”. Tomēr citi teic, ka sveiciena neatņemšana varētu būt arī rasisma izpausme, jo Mārklai ir tumša ādas krāsa un ja tā, tas ir nepiedodami mūsdienu Lielbritānijai.

Un kāds ir tavs viedoklis?

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, kāpēc sieviete nevēlējās sasveicināties ar Meganu Mārklu?

  • Par Meganas nodarītajām sāpēm un necieņu pret britu karalisko ģimeni
  • Jo Megana ir tumšādainā sieviete
  • Cits iemesls

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.