Oļegs Znaroks uz Maskavas “Spartak” soliņa.

Neveiksmīgs vārtsarga Andreja Makarova sniegums Rīgas “Dinamo” svētdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē Maskavā liedza paņemt punktus pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto “Spartak” (2:3).

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Rīdzinieki iepriekšējās piecās spēlēs bija izcīnījuši četras uzvaras, bet Maskavas “Spartak” uzņēmuši vēl ātrāku tempu, pēdējos trijos mačos uzvarot Sanktpēterburgu, Helsinkus un Ņižņijnovgorodu. Arī pret Rīgu izdevās jaudīgs sākums un Aleksandrs Hohlačovs realizēja skaitlisko vairākumu. Perioda vidū “Dinamo” palika bez pirmās maiņas centra uzbrucēja Brendona Makmilana, kurš pēc Mārtiņa Karsuma spēka paņēmiena ar mediķu palīdzību devās uz ģērbtuvi, savukārt, latviešu uzbrucējs saņēma noraidījumu līdz spēles beigām.

Otrajā periodā kanādietis mēģināja atgriezties spēlē, taču pēc divām nomaiņām saprata, ka nevar cīnīties ar pilnu spēku. Piecu minūšu vairākumu neizdevās realizēt un perioda izskaņā mājinieki veiksmīgi guva otros vārtus, bet drīz pēc pārtraukuma arī trešos. Andrejs Makarovs no sešiem metieniem neitralizēja tikai trīs un viņa vietu “Dinamo” vārtos ieņēma Maksims Tretjaks, kurš veiksmīgi iegāja spēlē.

Trešajā periodā, pateicoties aktivitātei pie Jūliusa Hudāčeka sargātā cietokšņa, nobrieda rezultatīvi uzbrukumi arī Rīgai, ar 39 sekunžu intervālu izceļoties trešās maiņas uzbrucējiem Vitālijam Pavlovam un Robertam Lipsbergam, kuriem kompāniju sastādīja Andris Džeriņš. Beigu ofensīva gan augļus nedeva. Atšķirībā no iepriekšējām spēlēm rīdzinieki vairāk meta pa sāncenšu vārtiem (32 pret 19), tomēr zaudēja.

Kaspars Daugaviņš spēlēja “Spartak” pirmajā maiņā, taču rezultativitātes punktus neguva, un parādījušās baumas, ka viņš varētu pārcelties pie Pētera Skudras uz Čeļabinskas “Traktor”.

Rīgas hokejisti atgriezušies rietumu konferences pēdējā vietā un nākamo spēli aizvadīs otrdien mājās pret Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kas pēc šodienas uzvaras Podoļskā pār “Vitjazj” (4:2, trīs vārti Endrjū Milleram) austrumu konferencē no pēdējās, 12. vietas pacēlās uz devīto ar 22 punktiem. Ķīnas kluba sastāvā divus mačus šosezon aizvadījis aizsargs Artūrs Salija.