Jūliusam Hudāčekam izdevusies lieliska atgriešanās pēc traumas sadziedēšanas.

Maskavas “Spartak” hokeja komandas latviešu leģionāri Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš ceturtdien pēc izcīnītās uzvaras KHL čempionātā, uzjautrināja komandas biedrus, metoties ceļos vārtsarga Jūliusa Hudāčeka priekšā.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

“Spartak” savā laukumā ar 1:0 uzvarēja Austrumu konferences līderi Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva Karsums, bet par mača varoni kļuva “Spartak” slovāku vārtsargs Hudāčeks, kuram šī bija pirmā spēle sezonā, jo pirms tam viņš atlaba no traumas.

Hudāčeks atvairīja 28 pretinieku mestās ripas, pēc cīņas saņemot pateicības vārdus no treneriem, bet Karsums un Daugaviņš citiem par prieku, pat metās vārtsarga priekšā ceļos un zemu klanījās.

Savukārt Hudāčeks, kurš hokeja sabiedrībā zināms kā atraktīvs spēlētājs, kurš nepaliek parādā līdzjutējiem, pēc cīņas uzrāpās uz vārtiem, sakot atbalstītājiem paldies, metot kūleni uz ledus un sacenšoties ar kluba talismanu. Atraktīvs puisis!

Viņam šī bija pirmā oficiālā spēle pusgada laikā, tāpēc pēc spēles slovāks bija emocionāls.

“Ļoti gribēju palīdzēt komandai, jo sezonas sākumā zaudējām daudz punktu. Ilgi nebiju spēlējis, taču aizsargi un uzbrucēji palīdzēja man iejusties spēlē un pēc mazākuma otrajā periodā es jau jutos pārliecināts par savu varēšanu,” klāstīja Hudāčeks.