Olga Rajecka dažādos dzīves posmos

VIDEO. Kas vieno popmūzikas zvaigzni Olgu Rajecku un talantīgo Aiju Andrejevu? 16

Latviešu mūziķes Aija Andrejeva un Olga Rajecka šodien, 17.februārī, klausītājiem nodod jaunu dziesmu “Viņa ir mana terapija”. Dziesma vēsta par abu dziedātāju draudzību. Līdz ar jauno skaņdarbu, tiek prezentēts arī liriku video šai dziesmai.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Dziesma radīta īpaši abām māksliniecēm, domājot par viņu nešķiramo draudzību, kas Aiju un Olgu saista jau vairākus gadu desmitus. “Viņa ir mana terapija” mūzikas autors ir Kārlis Lācis, bet tekstu sarakstījusi Elīna Sproģe, kurai izdevies ietērpt vārdos abu dziedātāju stāstu, kas rezultējies skaistā kopdarbā. Savukārt dziesmas producents ir Arnis Račinskis.

“Ideja par kopdziesmu mums radās pirms vairāk nekā gada, kad nolēmām, ka Olgas 60 gadu jubileja ir jānosvin ar jaunas dziesmas radīšanu. Šī dziesma man ir īpašs notikums, jo Olga ir Latvijas skatuves leģenda, ar kuru esmu pazīstama jau kopš bērnības, un tas mūsu starpā ir radījis dziļu saikni. Gadu gaitā mūsu pazīšanās ir pārvērtusies par patiesu draudzību ne tikai uz skatuves, bet arī ārpus tās, kopā piedzīvojot daudz skaistu mirkļu. Priecājos, ka līdz ar šo dziesmu, mums ir iespēja savu stāstu nodot tālāk arī mūsu klausītājiem,” saka Aija Andrejeva.

CITI ŠOBRĪD LASA
Kā Aija Andrejeva kopā ar vīru un Latvijas spožākajiem mūziķiem gatavojas tēta piemiņas koncertam

Kā norāda Olga Rajecka, sen nav radīta neviena dziesma, kura vēstītu tieši par draudzenēm: “Arī tās dziesmas, ko savos kopdarbos izdzied sievietes, pārsvarā vēsta par attiecībām ar vīriešiem. Mēs šo dziesmu vēlējāmies radīt un veltīt tieši sievietēm, lai tā kļūst par draudzeņu himnu, kura tiks dziedāta īpašās tikšanās reizēs, vienlaikus asociējot to arī ar sevi un savu unikālo draudzības stāstu. Atspoguļojot manu un Aijas draudzību, dziesmas teksta autorei ir izdevies trāpīt desmitniekā – Aija ir īsta un patiesa draudzene, kam apliecinājums ir arī mūsu kopdarbs!”

Dziesmai “Viņa ir mana terapija” ir tapis arī liriku video, kuru veidojis režisors Helmuts Bondars. Tajā vizualizēta viena diena abu dziedātāju ilgajā draudzības stāstā.

Jaunais singls no 17.februāra ir pieejams lielākajās mūzikas straumēšanas platformās un dzirdams Latvijas radiostacijās. Dzīvajā izpildījumā “Viņa ir mana terapija” izskanēs Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons ‘23” ceremonijā 18.februārī.

Aija Andrejeva & Olga Rajecka dziesmas “Viņa ir mana terapija” mūzikas videoklips:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.