Olga Rajecka dažādos dzīves posmos

“Viņas visas paliek līdzīgas viena otrai!” Popdīva Olga Rajecka nostrostē jaunās dziedātājas, ka bojā izskatu ar mākslīgo skaistumu 35

Viena no latviešu mīlētākajām dziedātājām Olga Rajecka izdevumam “Privātā Dzīve” pastāstījusi, ka jaunās dziedātājas viņa neatšķir, jo viņas visas izskatās vienādi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

“Viņas visas paliek līdzīgas viena otrai! Tāda mode tagad? Gluzunova, Miglāne, Vīgante un citas. Es vairs nevaru viņas atšķirt!” – saka Olga.

Viņa žurnālam stāsta: “Šobrīd ir tāda tendence – jaunas sievietes grib sevi sabojāt ar plastiskajām operācijām. Viņas no dabas ir ļoti skaistas, bet tagad izskatās tik līdzīgas.”

CITI ŠOBRĪD LASA
Olga Rajecka ar kolēģiem gatavojas koncertam Kinostudijā

Popdīva atklājusi, ka no jaunajām dziedātājām atšķirot vienīgi Māru Upmani-Holšteini, Aiju Andrejevu, Aiju Vītoliņu, Ievu Kerēvicu, Anci Krauzi, Aminatu un Būū – viņas visas, Olgas prāt, ir unikālas un superīgas.

Sabiedrībā pazīstami ļaudis ierodas uz Olgas Rajeckas vērienīgo jubilejas koncertu Jūrmalā

“Un tad ir vesela paaudze, kas nāk no šoviem un kuras, godīgi, sakot, neatšķiru. To saku tikai tādēļ, lai citas meitenes, kuras grib kļūt par dziedātājām, šādi nedara,” – Olga teic. Viņa piebilst, ka viņai nav nekas pret mākslīgajām skropstām vai nagiem, un dažādām skaistumkopšanas procedūrām – arī viņa pati to visu darot, bet kamdēļ “jābojā” sevi tik agrā jaunībā gan viņai neesot skaidrs.

Rajecka uzskata, ka katra sieviete ir unikāla un tas ir jāsaglabā, nevis “jābūt pēc vienas šnites”. Viņa atcerējās gadījumu, kad viņai jaunībā ļoti traucējis viņas ilkņa zobs, jo licies, ka tas izskatās šausmīgi. Viņa vēlējusies, lai zobārsts to izmaina. Bet ārsts teicis, ka tieši ar to viņa ir unikāla.

Visu interviju ar Olgu Rajecku lasi 31.janvāra “Privātā Dzīve” žurnālā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.