VIDEO. Ķīnā ārsts vairākas reizes iesit pacientei gados, jo viņa operācijas laikā turpina kustēties 21

Ķīnā kāds ārsts trīs reizes iesitis pa seju savai 82 gadus vecajai pacientei, veicot acu operāciju, vēsta “Daily Mail”.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Lai gan incidents noticis 2019. gadā, uzņemtais videomateriāls tikai šonedēļ kļuva plaši izplatīti Ķīnas sociālajos medijos, izraisot plašu sašutuma vētru.

Video redzams, kā ķirurgs iesit sievietei pa seju. Tiek apgalvots, ka tas noticis tāpēc, ka paciente operācijas laikā nepārstāja kustēties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Slimnīcu grupa “Aier China” paziņoja, ka incidents noticis slimnīcā Guigangā, Ķīnas dienvidrietumu pilsētā, 480 kilometrus uz rietumiem no Honkongas.

Paziņojumā teikts, ka paciente bija 82 gadus veca sirmgalve, kas vairākas reizes operācijas laikā kustinājusi galvu un grozījusi acis. Tā kā paciente runāja tikai vietējā dialektā un nereaģēja uz ķirurga brīdinājumiem, kas izteikti mandarīnu valodā, ārsts “ārkārtas situācijā izturējās pret pacientu rupji”.

Uzbrukuma dēļ sieviete guvusi sasitumus pierē, paziņojušas varas iestādes.

Guigangas slimnīcas vadība atvainojusies par notikušo un, pēc pacientes dēla teiktā, samaksāja 500 juaņu lielu kompensāciju.

Pacientes dēls vietējiem medijiem pastāstījis, ka viņa māte tagad ir akla ar kreiso aci, lai gan nav skaidrs, vai tas noticis incidenta vai cita iemesla dēļ.

“Aier China” sacīja, ka slimnīcas darbinieki nav ziņojuši par incidentu tās galvenajai mītnei. Ceturtdien “Aier China” paziņoja, ka atlaists slimnīcas izpilddirektors un atstādināts ķirurgs, kurš ir arī slimnīcas dekāns.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.