Kadrs no filmas “Jaungada taksometrs II”
Kadrs no filmas “Jaungada taksometrs II”
Publicitātes foto

VIDEO: klajā nācis jaunās filmas “Jaungada taksometrs 2” reklāmas rullītis 0

Režisora Māra Martinsona filma “Jaungada taksometrs 2” uzsāk ceļu pie skatītājiem, iepazīstinot ar filmas reklāmas rullīti. “Jaungada taksometrs 2” ir pirmā filma Latvijas mūsdienu kino vēsturē, kuras varoņi izdzīvos savas sižeta līnijas turpinājumā, kas būs redzamas kinoteātros Latvijā no 6. decembra.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 34
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

Pagājis gads un filmas “Jaungada taksometrs” varoņi skaita stundas līdz Jaunajam gadam. Filmas varoņu dzīvēs ir notikušas pārmaiņas. Andrejs (Lauris Reiniks) šo vakaru pavadītu kopā ar mīļoto Ilzi (Anete Krasovska), gaidot atbraucam viņas mammu, ja tikai Ilzei, gaidībās esot, visu laiku nerastos dažādas iegribas, kurām vajadzētu aizbraukt pakaļ. Andreja kaimiņš policists Jēkabs Garšiņš (Nauris Brikmanis) pirms gada nejauši iekļuvis pikantā fotosesijā un gada laikā ticis šantažēts, taču ar jaunās paziņas kosmetoloģes Annas (Anna Lieckalniņa) palīdzību atgriežas notikumu vietā, lai panāktu taisnību. Aiga (Zane Dombrovska), kas apņēmusies visu gadu ieturēt lielu distanci no vīriešiem, pēdējās stundās cenšas atrast spēku, lai atturētos vēlmei mesties simpātiskā Jāņa (Andris Bulis) apskāvienos. Visbeidzot izpalīdzīgais Andrejs savas labās sirds dēļ jau otro reizi nespēj atteikt Igoram (Valters Krauze) un neviļus kļūst par salaveci neparastā pasākumā, kas var mainīt ne tikai viņa paša, bet arī jaunās ģimenes nākotni. Un, protams, vienmēr par dzīvi labāk zinošā Velta (Baiba Sipeniece-Gavare), kurai šogad ar pamācībām Aigai ir par maz.

Režisors Māris Martinsons atklāj, ka neaizmirstami piedzīvojumi filmā virmos gaisā Vecgada vakarā arī šogad: “Viesojoties ar pirmo filmu “Jaungada taksometrs” pie skatītājiem dažādās Latvijas vietās, saņēmu jautājumus, vai stāsts turpināsies. Ņemot vērā, ka teju 55 000 skatītāji bija noskatījušies filmu, tas mani iedrošināja turpināt stāstu par iemīļotajiem varoņiem, kurus pēc gada vieno vēlēšanās priecīgi sagaidīt Jauno gadu ar saviem tuvākajiem cilvēkiem un cerību, ka nākamais gads būs vēl laimīgāks. Tas viss ir ietērpts aizraujošā “Jaungada taksometrs 2” stāstā, kuru papildinās vēl daži lieliski personāži. Šogad stāstam pievienosies Anna Lieckalniņa un Kozmens, kas ir mani kā režisora atklājumi šīs filmas ietvaros.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Baiba Sipeniece-Gavare, kas attēlo Veltas lomu, dalās ar savu skatījumu par filmēšanas laukumā piedzīvoto: “Ziemas ainu filmēšana vasarā nekad nav bijusi vienkārša, bet uzskatu, ka tā stoiciski jāpieņem kā aktierdarba specifika. Galvenais, ko es gribu atzīmēt par dalību filmas filmēšanā, ir tā, ka atšķirībā no darba televīzijā, kur TV ierakstu var pazaudēt, izdzēst, kino ir grūtāk – atbildības sajūta līdz ar to lielāka”.

Savukārt viens no intriģējošākajiem tēliem filmā, kurš vienmēr iekļūst negaidītās situācijās, ir godīgais inspektors Jēkabs Garšiņš (Nauris Brikmanis), kas arī filmā “Jaungada taksometrs 2” turpina ļauties piedzīvojumiem, par kuriem stāsta: “Oi, fantastiska sajūta, priecājos, ka mans tēls ir novērtēts. Acīmredzot režisors juta, ka mans tēls ir vajadzīgs arī otrajā daļā, kura, manuprāt, būs vēl labāka. Mana personāža sižetiskajā līnijā bija ļoti interesantas ainas, kas man bija jānovēro kā inspektoram Garšiņam. Tādu skatu es dzīvē nekad neaizmirsīšu, bet to laikam atstāšu intrigai.” N.Brikmanis piebilst: “Pateicoties šai filmai, manam vārdam medijos, kur līdz šim bijis tikai mūziķis un improvizators, tagad pievienojies vārds “Aktieris”.”

“Jaungada taksometrs 2” galvenajās lomās – Lauris Reiniks, Anete Krasovska, Baiba Sipeniece – Gavare, Viesturs Krauze, Nauris Brikmanis, Andris Bulis, Zane Dombrovska, Ieva Florence – Vīksne, Māra Sleja, Anna Lieckalniņa un Kozmens.

Filmas “Jaungada taksometrs 2” režisors un idejas autors ir Māris Martinsons, producente Linda Krūkle.

“Jaungada taksometrs 2” reklāmas rullīša video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.