`Galveno lomu – jauno strēlnieku Artūru Vangu – filmā “Dvēseļu putenis” atveido 18 gadus vecais Oto Brantevics, viņa tēva lomā iejuties Mārtiņš Vilsons.
`Galveno lomu – jauno strēlnieku Artūru Vangu – filmā “Dvēseļu putenis” atveido 18 gadus vecais Oto Brantevics, viņa tēva lomā iejuties Mārtiņš Vilsons.
Ekrānuzņēmums no Youtube.com

VIDEO: “Latvija ir dārgs mantojums, kas atstāts tieši mums,” saka “Dvēseļu puteņa” režisors 0

“Latvijā šādu projektu pacelt bez cilvēkiem, kam deg sirds par to un kas saprot, ka šāda filma ir nepieciešama, nebūtu iespējams,” LNT rīta raidījumā “900 sekundes” dienu pirms vērienīgā kino projekta “Dvēseļu putenis” pirmizrādes sacīja režisors Dzintars Dreibergs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Lasīt citas ziņas

Režisors, galvenās lomas atveidotājs Oto Brantevics un viņa tēva lomas atveidotājs Mārtiņš Vilsons bija vienisprātis, ka ir grūti sagaidīt brīdi, kas filma nonāks uz ekrāniem, jo tajā ieguldīts milzīgs darbs.

Oto Brantevics: “Man viennozīmīgi ir uztraukums. Filma ir tapusi divus gadus, ieguldīts nenormāli liels darbs, ir bijis gan labais, gan sliktais, Un tagad šis lielais darbs ir pabeigts, un rīt būs, ir mazliet neticība bet arī prieks, saprotot, ka šī filma ir kaut kas tāds, kas nav pieredzēts Latvijas kino pasaulē. Un es domāju, tā kaut ko sniegs arī jauniešiem.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat studijas viesi uzsvēra, ka dalība vērienīgajā projektā likusi labāk novērtēt Latvijas neatkarību.

“To gribas uzsvērt, ka Latvija ir dārgs mantojums, kas atstāts tieši mums, tie bija dzīvi, īsti cilvēki, kas izcīnīja tik svarīgu iespēju, ka mēs Latvijā varam runāt latviski. Viņi to nodevuši mums, un kā par dārgu mantojumu tagad mums par to jārūpējas,” sacīja Dzintars Dreibergs.

Plašāk skatieties sižetā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.