Lelde un Aivis Ceriņi dažādos laikos

VIDEO. Lelde un Aivis Ceriņi publisko aizkustinošu video un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu 43

Aizkustinošu video vasarīgās noskaņās, kurā redzama jaunā ģimene – TV žurnāliste Lelde Ceriņa un viņas mīļotais vīrs “RīgaTV 24” raidījuma “Preses klubs” vadītājs Aivis Ceriņš kopā ar mazo meitiņu Adeli, publiskojusi Lelde socvietnē “Instagram”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

“Gaidāmā bērniņa dzimums ir viena no tēmām, kas visvairāk interesē apkārtējos. un man tiešām gribas jautāt – kāpēc? jo galvenais taču ir fakts, ka bērniņš ir vesels un pati mamma jūtas labi!

Gaidot Adelīti, es dzirdēju visus iespējamos ticējumus par mammas pazudušo skaistumu un vēdera formu, kas noteikti liecina par vienu vai otru. spilgtākā epizode bija kādā dāmu istabā, kur kundze gados pienāca man klāt, noglāstīja vēderu un teica “nu skaidrs, ka puika! es taču jūtu!” es paliku klusējot un vienkārši pasmaidīju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mēs vairs sen nedzīvojam laikā, kad dēlu nozīme ir kļūt par troņmantiniekiem, savukārt, meitām nav īpašu tiesību kā vien rūpēties par ģimenes pavardu. vai dzimumam joprojām jāspēlē tik milzīga loma, kurā mēs sagaidām, ka dēliem jāaug stipriem kā ozoliem, bet meitām skaistām kā liepām? man gribas ticēt, ka šis laiks ir cauri:).

Talantīgā @capturelifebyelle piedāvāja iemūžināt vienā skaistā & gaišā video to, kā gaidām savu veselo un laimīgo bērniņu! Tuvākie cilvēki to jau zina un tas netiek glabāts kā noslēpums, bet jā
.. Adele būs māsa brālītim!

Paldies mūsu mīļajiem, kuri palīdzēja, lai filmēšanā viss norit tik līgani! Jo aiz kadra palika gan niķi, gan nošmulētas drēbes ar biezeņiem, gan lapsenes dzelonis kājā. un ir svarīgi to šeit pateikt, jo nekad nekas nav tik saldi kā tādā video,” – “Instagram” raksta Lelde.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.