Skaistais Ceriņu pāris - Lelde un Aivis

FOTO. TV personību pāris Lelde un Aivis Ceriņi drīzumā kļūs par vecākiem otrajam bērniņam 6

“Būt par vecākiem ir apzināta izvēle, kuru uzņematies ar visdziļāko pateicību un gatavību iet cauri visam, ko tas nesīs,” – soctīklos atkāti raksta TV personība Lelde Ceriņa.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
RAKSTA REDAKTORS
“Līdzi ņemot omīti, mums šis brauciens izmaksās 112 eiro” – apmeklētāji jautā, kāpēc “Avārijas brigādes” parkā ir tik dārga biļete
Lasīt citas ziņas

“Jau vairākus mēnešus zem sirds saudzēju savu mazo kamolīti! Šis ir ļoti īpašs un gaišs notikums, tāpēc esam priecīgi, ka šoreiz mums ir bijusi iespēja uz privātumu, ko tik ļoti vēlējos piedzīvot gaidību laikā ar Adeli. Nu esam gatavi savā priekā dalīties arī ar jums,” – viņa atklāj.

CITI ŠOBRĪD LASA

“RīgaTV 24” ētera personības Aivja Ceriņa un viņa mīļotās sievas Leldes pirmdzimtais bērniņš, meita Adele, pasaulē nāca 2019.gada 29.decembrī.

“Jā” vārdu Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš viens otram teica 2018.gada maijā un pēc laulībām Lelde pieņēma vīra uzvārdu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.