Liene Ušakova

VIDEO. Liene Ušakova dodas izveidot savu krūšu ģipša izlējumu: ko viņa ar to iesāks? 72

Šova “Slavenības. Bez filtra” dalībniece Liene Ušakova vaļsirdīgi atklāj, ka mēneša īpašās dienas jeb reizes, kad ciemos ierodas “Sarkandaugavas krustmāte”, kā pati apgalvo, aizvada mierīgi, ļaujoties dabiskajiem procesiem un baudot kūkas. Vienu no šīm dienām Ušakova iecerējusi piepildīt ar kādu īpašu notikumu, izveidojot savu krūšu izlējumu ģipsī.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas

Sabiedrības dāma ir pārliecināta, ka Latvijā būtu jāpieņem likums, kas paredz, ka sievietēm cikla dienās jāpiešķir brīvdienas: “Vairākās valstīs šis likums jau ir pieņemts, piešķirot sievietēm oficiālas brīvdienas. Ir daudz sieviešu, kurām cikla nedēļa sagādā patiesu diskomfortu, ietekmējot dzīves kvalitāti kopumā. Turklāt šajās dienās ir jāļaujas dabiskajiem procesiem, nevis kaut kur jāskrien.”

Sekojot pati savam padomam, Liene ieplānojusi dienu pavadīt mierīgi un dodas pie kādas mākslinieces Danas, kura no ģipša izlej dažādas cilvēku ķermeņa daļas, sākot ar vēderu un rokām, beidzot ar ķermeņa intīmajām daļām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Liene Ušakova atklāj, ka nolēmusi iemūžināt savas kuplās krūtis ģipša mākslas darbā, kas kalpos kā unikāls interjera priekšmets viņas dzīvoklī.

VIDEO:

Seksīgā Liene Ušakova
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.