Dziedātājs Dzintars Čīča dažādos laikos

“Mēs visi esam tikai cilvēki…” Dziedātājs Dzintars Čīča pēc atgriešanās Latvijā dalās ar skumju ziņu 47

Dziedātājs Dzintars Čīča, kurš nesen atgriezies uz dzīvi Latvijā, žurnālam “Privātā Dzīve” atklājis bēdīgus jaunumus – viņš šķīries no sievas un bērnu mātes Samantas.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

“Mēs visi esam tikai cilvēki, arī tie, kuri no žurnāla vākiem smaidām kā paraugģimene,” Dzintars Čīča skaidro, norādot, ka atkal ir brīvs, taču viņš neatklāj šķiršanās iemeslus.Dziedātājs tikai piebilst, ka nav gatavs atklāt iemeslus, kāpēc viņa attiecības ar Samantu izjukušas.

“Attiecībās jāprot atklāti runāt, neko nevar noklusēt, jo tas nekur gaisā nepaliek,” viņš aplinkus norāda.
CITI ŠOBRĪD LASA

Talantīgais dziedātājs žurnālam atklāj, ka bērni dzīvos kopā ar māti, taču pauž gatavību ar atvasēm tikties pēc iespējas biežāk.
Pagājušā gada sākumā vēstījām, ka Dzintars Čīča devies prom no Latvijas un pārcēlies uz dzīvi Lielbritānijā. Viņš tur arī uzsācis karjeru pavisam citā profesijā – kā taksometra vadītājs.

Viņš atklāja, ka kopā ar ģimeni – mīļoto sievieti Samantu un bērniem Gabrielu un Markusu ir pārcēlušies prom uz Lielbritānijas pilsētiņu Bostonu, kur viņš sācis arī strādāt par taksometra šoferi.Viņš atklājis, ka braucot ar taksi, viņam ir iespēja plānot savu laiku, tāpēc esot iespēja arī mācīties. “Varu apvienot darbu ar sporta zāli un pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni,” stāstīja Dzintars.

Par dzīvi Lielbritānijā Čīča saka, ka dzīvojot tur nekā netrūkst un esot iespēja naudiņu arī krāt. Mīļotā Samanta kārtībā uztur māju un audzina pāra abus bērniņus.

Vairāk lasi žurnāla “Privātā Dzīve” 20. februāra numurā!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.