Edmontonas “Oilers” hokejisti sveic savu kapteini Konoru Makdeividu ar 100.vārtiem NHL.

Kanādas hokeja zvaigzne Konors Makdeivids otrdien guva savus 100.vārtus Nacionālajā hokeja līgā (NHL) un palīdzēja viņa pārstāvētajai Kanādas komandai Edmontonas “Oilers” galvenā trenera Kena Hičkoka debijā izcīnīt uzvaru.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

“Oilers” viesos ar 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) apspēlēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Jonass Donskojs, izvirzot vadībā “Sharks”, taču Makdeivids panāca izlīdzinājumu, gūstot savus 100.vārtus NHL. No šobrīd aktīvajiem hokejistiem pirms savas 22.dzimšanas dienas to spējuši tikai Sidnijs Krosbijs, Stīvens Stemkoss, Iļja Kovaļčuks un tagad arī Makdeivids.

Tomēr pirmās trešdaļas turpinājumā Markuss Sērensens atkal izvirzīja vadībā mājiniekus, bet otrajā periodā Raiens Ņūdžents-Hopkinss panāca neizšķirtu 2:2. Neskatoties uz to, “Sharks” atkal izvirzījās vadībā, jo vārtus guva Logans Kutūrs.

Pirmās 40 minūtes noslēdzās ar 3:2 “Sharks” labā, tomēr Dreiks Kagila noslēdzošajā periodā panāca izlīdzinājumu, bet Leons Draizaitls papildlaikā atnesa Emontonas klubam uzvaru.

Šajā mačā pie “Oilers” stūres debitēja slavenais treneris Kens Hičkoks, kurš tikai otrdien tika iecelts galvenā trenera amatā, nomainot Todu Maklelanu.

“Oilers” līdz ar to izcīnīja vien otro uzvaru pēdējos astoņos mačos, komandai lūkojot atgriezties uz uzvaru takas.

NHL Austrumu konferences līderpozīcijā ar 30 punktiem 21 spēlē ir Toronto “Maple Leafs”, bet par punktu atpaliek Tampabejas “Lightning”. Savukārt Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 28 punktiem ieņem augsto trešo pozīciju.

Tikmēr Rietumu konferences līderpozīcijā ar 31 punktu 21 duelī ir Nešvilas “Predators”, par pieciem punktiem apsteidzot Minesotas “Wild”, Vinipegas “Jets” un “Sharks” hokejistus.