Bokseris Mairis Briedis dažādos laikos

VIDEO. “Medijos bija visādas ziņas…”: Mairis Briedis atklāj, ka Ukrainas kara sākumā šaubījies par informācijas patiesumu un ziņas skatījies “Tik Tok” 103

Viesojoties “Delfi TV” intervijā latviešu bokseris Mairis Briedis ar raidījuma vadītāju atklāj, ka tad, kad sācies karš Ukrainā, viņam neesot bijis skaidrs, vai ziņas tiek pasniegtas patiesi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

“Medijos bija visādas ziņas…” – saka bokseris. Raidījuma vadītājs jautā – kuras valsts medijos? “Nu to, ko es lasīju. Bet tu jau saproti, ka tev ir jālasa dažādi mediji, lai gūtu informāciju,” – Briedis atbild.

Raidījuma vadītājs tomēr uzstāj uz jautājumu – kuras valsts mediji tad tie īsti bijuši? “Es taču nezinu, kas tas bija. Tanī pašā “Tik Tok”, tur arī bija video. Es taču nezinu, kas tā par valsti!” – atbild sportists.

CITI ŠOBRĪD LASA

Žurnālists vaicā, vai Briedis ieguvis informāciju, piemēram, tādos pasaules medijos kā CNN vai BBC? Uz ko sportists atbild noraidoši, pamatojoties, ka skatījies video jauniešu iecienītajā socvietnē “TikTok”.

Viņš gan arī noliedz, ka bijis Krievijas propagandas ietekmē. “Man bija jautājums – kāpēc? Redz, Vitālijs (Vitālijs Kličko – Kijivas mērs, bijušais smagsvara bokseris – red.) man pateica, ka viņi vienkārši grib atņemt valsti,” – tomēr precizē Briedis.

“Jūs jau esat žurnālisti. Man jau ir jātrenējas – es trenējos no rīta un vakarā. Tas ir tāpat kā bērnam tu vari uzdot jautājumus, uz kuriem viņš nezina atbildi… Tas ir cilvēcīgi – kļūdīties,” – intervijā saka bokseris.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.