Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Mēs uzņemamies pilnu atbildību par notikušo,” – Uģis Kuģis tiešraidē skaidro nelāgo notikumu par sava mazā dēliņa iesviešanu gultā 73

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā soctīklos lielu ažiotāžu par iespējamo vardarbību pret mazu bērniņu sacēla izgriezums no TV šova “Ģimene burkā” – īsajā video sižetā, ar ko dalījās daudzi cilvēki “laika joslās”, bija redzams kā pazīstamais krišnaīts Uģis Kuģis iemet gultā savu gadu veco dēliņu, kurš piezemējas netālu no sienas. Bet sieva Linda, blakus sēžot, saka: “Viņš nobijās”.

Reklāma
Reklāma

Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

STV televīzijas pārstāvji redzēto situāciju komentēja tā, ka audzināšanas procesā kļūdīties ir tikai cilvēcīgi, taču katra vecāka atbildība ir atrast un pilnveidot savas audzināšanas prasmes, lai notikušais neatkārtotos. Tāpat TV pārstāvji uzsvēra, ka Uģa Kuģa ģimene šovā piedalās jau piekto sezonu un raidījuma veidotāju komanda nekad nav saskatījusies nekādas vardarbības pazīmes pret bērniem, bet tieši otrādi – ģimenē valdot mīlošas un cieņpilnas attiecības.

Visbeidzot svētdienas vakarā Uģis Kuģis ar sievu Lindu tiešraidē runāja par notikušo un aicināja uzdot viņiem jautājumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uģis skaidroja, ka notikušais ir milzīgs pārpratums, jo tas bijis “izrāvums” no konteksta, un viņš vienkārši ar dēlu esot rotaļājies.

“Mēs uzņemamies pilnu atbildību par notikušo,” – sacīja Uģis un citiem vecākiem norādīja, ka “mētāt bērnus nav labi”, jo to var ātri pārprast.

Skaidrojot notikušo, Uģis vairākkārt akcentēja, ka tas ir bijis tikai kā joks, dauzīšanās ar dēlu un nekādā veidā tā nebija ne dusmu, ne agresijas izpausme pret bērnu, jo viņiem abiem ar sievu ļoti rūp savu bērnu labklājība un viņi cenšas savus bērnus audzināt mīlestībā.

Tāpat pāris sacīja, ka notikušais ir licis viņiem saprast, kādā sabiedrībā viņi dzīvo – tādā, kas uztraucas par bērniem un to, kas notiek ar viņiem citās ģimenēs. “Paldies jums par to,” – sacīja Uģis Kuģis, sakot, ka patiešām to novērtē.

Viņš atbildēja arī uz kādu provokatīvu jautājumu, ko bija kāds uzdevis tiešraides laikā – kā tev pašam patiktu, ja tevi tēvs šādi mestu gultā? Uģis Kuģis sacīja, ka viņam tas patiktu gan – ka tēvs pavada laiku ar saviem bērniem, arī ar viņiem dauzoties, nevis skatoties TV vai “sēžot” telefonā un dzerot aliņu.

Savukārt Uģa Kuģa sieva Linda atzinās, ka uzreiz pēc saceltās ažiotāžas viņa notikušo ļoti pārdzīvoja, jo viss, kas bija, bija “izrauts no konteksta”, tomēr jau pēc dažām dienām pret notikušo izturējusies mierīgāk, vienkārši apzinoties, ka “tādā sabiedrībā jau mēs dzīvojam”.

View this post on Instagram

A post shared by Uģis Kuģis (@ugis.kugis)

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.