Guntis Veits.
Guntis Veits.
Foto: Karīna Miezāja

VIDEO. Mūziķis Guntis Veits Rīgas centra restorānā piedzīvo traģikomisku situāciju: viņam piedāvā vērsties tiesā 213

Pazīstamais mūziķis, grupas “Credo” dalībnieks Guntis Veits nesen, kādā Rīgas centra ēstuvēm, piedzīvojis nepatīkamu atgadījumu, vēstī raidījums “Bez tabu”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Viņš ticies vienā no centra restorānā ar savu biznesa partneri, un brīdī, kad sākuši abi jau ēst, mūziķis uz galvas pēkšņi jutis “pārsteigumu” – viņam uzkakājis putns, kurš turpat blakus sēdējis kokā.

Lielākā skāde ir tāda, ka putns izkārnījies arī uz mūziķa jaunās jakas, kuru viņš nesen iegādājies par nepilniem 200 eiro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Restorāna oficiante esot piedāvājusi jaku palīdzēt notīrīt, bet, kad ar to rokās atgriezās, pateica, ka neesot to varējusi iztīrīt. Jau tad uz jakas esot bijis redzams noberzums, atceras mūziķis, jo oficiante, visticamāk, apkakāto vietu bija centusies izberzt.

Mūziķis lūdzis sazināties ar restorāna īpašnieku, lai šo situāciju atrisinātu. Īpašnieks esot atbildējis, ka restorānā viss esot apdrošināts, tāpēc jaku vajagot atstāt un, visticamāk, to varēšot iztīrīt. Tomēr jau tajā pašā dienā viņš saņēmis zvanu no restorāna vadības, kas tomēr paziņoja, ka jaku netīrīšot un tai varot braukt pakaļ.

Guntis tomēr sarunājis tikšanos ar restorāna vadību, un izdzirdējis, ka putns, kas apkakājis mūziķi, tomēr esot “forss mažor” gadījums, tāpēc atbildību par to restorāns uzņemties nevarot. Bet, ja tomēr mūziķis tam nepiekrītot, esot piedāvājis izsaukt policiju, noformēt aktu un iesūdzēt restorānu tiesā.

Beigu beigās, mūziķis jaku aiznesis uz ķīmisko tīrītavu, kur viņa aizdomas apstiprinājās – jaku iztīrīt tomēr vairs neesot iespējams.

Raidījums “Bez tabu” sazinājās arī ar restorāna “Lidojošā varde” īpašnieku, kurš skaidro, ka putni, kas atrodas ārpus restorāna nav “civiltiesiskā atbildība”: “Tas bija putns, pret to neviens nav pasargāts. Tā ir abpusēja atbildība. Mēs uzsaucām ēdienu, viņam vajadzētu iztīrīt jaku. Šis nav pirmais šāds gadījums, ne arī, droši vien, ka pēdējais. Tomēr līdz tik lielai ažiotāžai vēl nekad nebija aizgājis.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.