Foto: LETA

Guntim Veitam piedāvāts uzstāties pie okupācijas pieminekļa: “Man teica, ka tas man būs materiāli izdevīgi” 31

Guntis Veits, mūziķis TV24 raidījumā “Preses klubs” atklājis savas emocijas attiecībā uz nojaukto Uzvaras jeb okupācijas pieminekli Uzvaras parkā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 106
Lasīt citas ziņas

Viņš neslēpj: “Man savā laikā tika piedāvāts arī uzstāties pie Uzvaras pieminekļa. Tur 9. maija svētkos piedāvāja spēlēt. Es tanī brīdī atrados uz ezera un makšķerēju.”

“Man teica, lai es padomājot, vai patiešām es negribot, tas būs ļoti izdevīgi, tas būs ļoti forši, protams, arī materiāli man tas būs ļoti izdevīgi. Es tomēr labāk uzskatīju, ka es palikšu un nākamajā dienā aizbraukšu makšķerēt, nekā es piedalīšos tajā pasākumā.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā bijusi nozīmīga izšķiršanās: “Tādas izšķiršanās ir bijušas vairākas, arī pēc tam ir bijuši daudzi, dažādi piedāvājumi, bet es uzskatu, ka šāda veida pasākumos nav jāpiedalās. Vismaz es to priekš sevis esmu nolicis, ka es nekad tādos nepiedalīšos.”

Vai kādreiz ir gadījies pieiet pie šī pieminekļa? “Kad es jau dzīvoju Rīgā, es braucu tur garām. Ne es esmu tur gājis skatīties, kā tur notiek tie pasākumi, ne es esmu tur piedalījies. Tas priekš manis ir bijis riktīgs dzelzsbetona gabals, un es arī nezinu, kāpēc tam ir tāds nosaukums “Uzvaras parks”.”

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.