Ekrānuzņēmums no Skaties.lv

VIDEO. Mūziķu kustība “Tev tuvumā” dodas uz novadiem ar jaunām dziesmām 0

Četrpadsmitā decembrī Salaspils kultūras namā sāksies un 29. decembrī Velēnas baznīcā beigsies mūziķu apvienības “Tev tuvumā” koncertturneja, kas kopumā vedīs uz 11 pasākumu norises vietām – Latvijas dievnamiem un kultūras centriem, vēsta raidījums “900 sekundes”.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
TESTS. Karstuma neatņemamais pavadonis… Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša? 1
Lasīt citas ziņas

Šogad mūzikas projektā “Tev tuvumā” apvienojušies Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš un grupa “Putnu balle”, koncertos piedalīsies arī īpašie viesi – Andris Keišs, Aivars Hermanis, Jānis Streičs un Jānis Lūsēns.

“Es pat teiktu, ka “Tev tuvumā” ir jau kustība – ja tai seko pat komponisti, kas raksta jaundarbus, tad tā ir kļuvusi par kaut ko lielu. Šis mums ir astotais gads, un es mums novēlu, lai mēs sagatavotu arī desmito gadu,” saka viens no projekta īstenotājiem Marts Kristiāns Kalniņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncertos mūziķi izpildīs Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Aivara Hermaņa, Jāņa Lūsēna, Valta Pūces, Ulda Marhilēviča, Igo, Aigara Voitišķa un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas. Šogad speciāli šim projektam taps skaņdarbi, ko radījuši Renārs Kaupers, Jānis Lūsēns un Aivars Hermanis.

Raidījums piedāvā noklausīties tieši šim gadam tapušu jaundarbu – Renāra Kaupera dziesmu ar Leona Brieža vārdiem “Gaismiņ, teci man pa priekšu”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.