Raimonds Elbakjans saka sirsnīgu paldies mediķiem.
Raimonds Elbakjans saka sirsnīgu paldies mediķiem.
Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram

VIDEO. “Neticēju, ka tiešām var būt kā amerikāņu seriālos par dakteriem!”: Raimonds Elbakjans pārcietis nopietnu sirds operāciju 23

“Ghetto Games” dibinātājs Raimonds Elbakjans soctīklos pastāstījis, ka viņam nesen Paula Stradiņa slimnīcā veikta nopietna sirds operācija. Viņš nofilmējis īsu video, kurā pateicis milzīgu paldies kardioloģijas nodaļas ārstiem un ikvienam, kurš šajā viņam sarežģītajā laikā bija kopā ar viņu un atbalstīja.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Elbakjans stāsta, ka, lai arī zinājis, ka pēc operācijas viss būs kārtībā, pirms tās tomēr bijis krietni uztraucies: “Cilvēkiem, kas nav pārdzīvojuši karu un tādas šausmas, ir diezgan biedējoši, ka tev atgriež vaļā krūškurvi un tur visu sakārto…”.

Drīz pēc operācijas, kad viņš pamodies pieslēgts pie “vadiņiem” un monitoriem, uztraukums bijis liels, tomēr nodaļā strādā ļoti profesionāli cilvēki – sākot no sanitārēm un beidzot ar visu ārstu komandu.
CITI ŠOBRĪD LASA

“Ārsti teica – jā, šobrīd tev ir grūti elpot, bet viss sakārtosies palēnām… Aptuveni stundas laikā es sapratu – ar mani viss būs kārtībā,” – savās pirmajās atmiņās pēc operācijas dalās Raimonds.

Viņš arī atklāj, ka pirms pats nebija nokļuvis šajā slimnīcā, nekad nebūtu iedomājies, ka ārsti Latvijā strādā gluži kā amerikāņu mediķu seriālos un pat vēl labāk – nenogurdināmi, mīlot savu darbu, pievēršot uzmanību katram pacientam. Video beigās Raimonds arī novēlēja katram pārbaudīt savu sirsniņu un rūpēties par savu veselību.

Pie publicētā video socvietnē “Instagram” Raimonds pierakstījis:

“Es mēģināju iekļauties 1 minūtē, lai pateiktu paldies visiem dakteriem un medicīnas personālam, kurš mani atvēra, sakārtoja un iedeva otro iespēju, bet kā jau Jūs nojaušat, tad arī viens raidījums būtu par īsu, lai teiktu šos miljons paldies!

Tādu cilvēcību, tādu rūpi, tādu attieksmi pret katru vienu cilvēku, kurš bija nodaļā…. Es esmu tik pozitīvi pārsteigts, ka tomēr ir šādi cilvēki vēl uz zemes!!! Paldies @iputns un Tava komanda, ka uzņēmies mani operēt, Tu esi fantastisks!!! Paldies intensīvās terapijas komandai, kura brīdī pēc operācijas 24h tik akurāti mani turēja drošības sajūtā….

Es uz Jums skatījos un neticēju, ka tiešām var būt kā amerikāņu seriālos par dakteriem, jūs kapājāt tik pat jaudīgi kā Latvijas izlase spēlē pret Lielbritāniju!

Paldies medmāsām un sanitārītēm, jūs ar tik ierobežotu cilvēku resursu spējāt aprūpēt katru vienu veco vīru un nevienu mirkli nepalaidāt garām, kad atkal prasījos pēc pretsāpju līdzekļiem!

Paldies manām fejām un fejiem, kuri man lidoja apkārt un bija gatavi sagaidīt tik līdz vēru acis @anastasijaudalova @keijei24 @arvisvalodze @fantiq un protams visi, kuri stāvēja zemā starta pozīcijā….Es ļoti daudz ko pārdomāju pa šīm septiņām dienām, bet vienu gan zinu, ka DRAUGIEM dzīvē ir milzīgākā nozīme un man tādi par laimi ir!

Es noteikti pastāstīšu vēl par šo visu, bet man vēl vajag laiku, lai tiktu uz savām skrienošajām lāča ķepām!

P.s. Ja es vienalga kā varu būt noderīgs “Paula Stradiņa Slimnīcas Sirds ķirurģijas centrs”, tad es vienmēr esmu jūsu rīcībā! Idejas, kur varu noderē 1. Atnest, aiznest! 2. Ghetto Games komandas iesaiste kādā projektā! 3. Sagaidīt Gruzijā! 4.Pēc jūsu izvēles! 5. Intīmpakalpojumus nesniedzu!”.

Reklāma
Reklāma

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.