Politiķe Ramona Petraviča

VIDEO. “Papēži par augstu, svārki par īsu!”: Ramona Petraviča atklāj, ka pie titula “seksīgākā politiķe” tikusi teju vai uzreiz 0

Bijusī labklājības ministre, tagad Saeimas deputāte Ramona Petraviča, pirms viesošanās TV sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, pie sevis uz mājām aicināja žurnālisti. Sarunas laikā, gatavojot pīrādziņus ar gaļu un magoņmaizītes, Ramona izstāstīja, kā tikusi pie titula “seksīgākā politiķe”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 14
Lasīt citas ziņas

Ramona stāsta, ka ikdienā saposties viņa ir iemācījusies ļoti ātri – ik rītu viņai tas prasa ne vairāk kā 10 minūtes. Taču viņai ir kāds viens noteikums sev, kas ir pretrunā ar viņas izpratni par sievišķību: “Es nekad nestaigāju pa ielu sporta tērpā. Arī botas man ir tikai priekš sporta zāles!”

Tomēr pie titula “seksīgākā politiķe” viņa tikusi nevis pēc tam, kad ļāvās drosmīgai, erotiskai fotosesijai žurnālam “Klubs”, bet gan kopš pirmās dienas, kad viņa sāka strādāt Saeimā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viss sākās gandrīz uzreiz. Papēži par augstu, svārki par īsu!” – viņa atceras, ka viss tas esot sācies teju vai uzreiz, kā iegājusi Saeimas ēkā pirmo reizi.

Arī fotografējoties žurnālam “Klubs” viņa gribējusi parādīt to, ka ir tāda pati sieviete kā visas citas.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI