Publicitātes foto

VIDEO. “Pirmo reizi 10 gadu laikā!” Edgaru Bāliņu sajūsminājuši Smiltenes jaunieši 12

Skatuves personība un mūziķis Edgars Bāliņš pēc viesošanās Smiltenē ir patīkami pārsteigts. Tā vietā, lai lūgtu viņam autogrāfus vai pašbildi, jaunieši viņam palūguši kaut ko pavisam negaidītu. Viņš atklāj, ka tas noticis pirmo reizi 10 gadu laikā.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
FOTO, VIDEO. “Smagā” šoferis mēģināja “izvilkt” auto, bet rezultāts bija katastrofāls! Atklāj, kas notika šaušalīgajā sadursmē Augšlīgatnē 5
Kokteilis
Vangas pareģojums 2026. gadam: gaišreģe redzēja kaut ko tādu, kas uz visiem laikiem mainītu pasauli
Kokteilis
“Mazgājamies un sapošamies kā uz miršanu!” Latviešu astrologs skaidro, ko darīt Nāves Mēness dienās – šodien un rīt
Lasīt citas ziņas

“Kulturālākie jaunieši Latvijā aug Smiltenē,” sociālajos tīklos ar ierakstu dalījies Edgars Bāliņš. Viņš ierakstam pievienojis video, kurā redzams kopā ar jauniešiem izpildām latviešu dziesmas.

Edgars raksta: “Ja citur prasa bildes, autogrāfus, videosveicienus draugiem, tad šeit palūdza kopīgi uzdziedāt. Pirmoreiz 10 gadu laikā un veselas 2x dažādi jaunieši. Un ne šādas tādas dziesmas, bet “Circenīša Ziemassvētkus” un “Tā kā sievietes”.”

Lūk, video!

CITI ŠOBRĪD LASA

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.