VIDEO. Policija izplatījusi video, kā tika neitralizēta Nešvilas skolas šāvēja, kas nogalināja 6 cilvēkus 10

ASV Tenesī štata Nešvilas policija publicējusi video no kristiešu pamatskolas, kurā redzams, kā policisti atrod un neitralizē sievieti-transpersonu, kas ielauzās skolā un nogalināja trīs bērnus un trīs pieaugušos. Video uzņemts ar ķermeņa kameru, kas piestiprināta pie viena no policistiem.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Kā redzams video, policijas darbinieki sistēmiski pārbaudīja skolas telpas vienu pēc otras. Pārbaudot skolas telpas otrajā stāvā, policisti konfrontē šāvēju, izceļas neliela apšaude un slepkava tiek nāvējoši ievainota.

Jau iepriekš ziņots, ka pirmdien ar vairākiem šaujamieročiem bruņojusies jauna sieviete ASV Tenesī štata Nešvilā privātā kristiešu pamatskolā nošāvusi trīs bērnus un trīs darbiniekus. Viņa bija bruņojusies ar vismaz divām triecienšautenēm un vienu pistoli.

CITI ŠOBRĪD LASA

28 gadus vecā šāvēja Odrija Elizabete Heila ieradās skolas teritorijā ar savu Honda Fit. Viņa bija smagi bruņota ar trim ieročiem un, kā liecina novērošanas kameru fiksētie materiāli, lai iekļūtu skolas telpās, viņa sašāva stikla durvis.

Pēc 15 minūtēm policistiem ierododies skolā, bija dzirdami šāvieni no otrā stāva. Tieši otrajā stāvā, koplietošanas telpā, policisti saskārās ar Heilu. Divi virsnieku iesaistījās apšaudē ar Heilu un viņu nāvējoši ievainoja.

Uzbrucēja nošāva divas meitenes un vienu zēnu, kas bija astoņus un deviņus gadus veci, kā arī divas sievietes un vienu vīrieti – viena no upuriem bija skolas vadītāja.

Heilas sarakstes atklāja, ka viņas uzbrukums bija aprēķināts un plānots. Uzbrucēja bija uzzīmējusi detalizētu skolas karti, atzīmējot iespējamās iekļūšanas vietas. Pēc kratīšanas Heilas mājās tika konfiscēti vēl divi ieroči un citi pierādījumi. Izmeklēšana turpinās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.