Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: populārā pašmāju blogere Maija Armaņeva apsūdz kosmētikas zīmolu “Madara” idejas nozagšanā0

Publicitātes foto

Pagājušās nedēļas izskaņā pašmāju kosmētikas zīmols “Madara” paziņoja, ka ir izstrādājuši jaunu dekoratīvās kosmētikas līniju “Madara Organic Makeup”, jaunās līnijas un produktu ražošanas izveidē esot ieguldīts pusmiljons eiro.

Nepagāja ilgs laiks, kā savā Instagram kontā ar skaļu paziņojumu nāca klajā Latvijas Blogeru un Influenceru Asociācijas vadītāja, dzīvesstila blogere un stiliste Maija Armaņeva, paziņojot, ka “Madara” ir piesavinājusies savulaik viņas izdomātu ideju.

Maija savu stāstu sāk ar to, ka pirms kāda laba laika bija sazinājusies ar zīmolu “Madara”, jo viņai bija dažas lieliskas idejas, un viņa cerēja izveidot ar šo kompāniju sadarbību. Maija atklāj, ka kompānijas vadītājiem ideja esot iepatikusies, taču pēc brīža zīmols esot pārtraucis komunikāciju – neesot atbildējis uz epastiem un citādā veidā jebkādus Maijas centienus sazināties esot ignorējis.

Maija stāsta, ka pēc notikušā viņai esot radušās aizdomas, ka viņas ideja ir “aizlienēta” un zīmols šo produktu iekļaus savā skaistumkopšanas sērijā bez sadarbības ar idejas autori – Maiju.

“Tas mirklis, kad epastā saņem “aizraujošus jaunumus” par produkta izstrādi, kura izveidei esi piedāvājis sadarboties ar zīmolu. Es piedāvāju izveidot šo unikālo produktu, taču viņi izvēlējās pēc mūsu tikšanās vienkārši pazust un piesavināties manu ideju. Tik vienkārši! Bravo,” Maija sacīja video, ko publicēja savā Instagram kontā.

Saistītie raksti

Blogere nobeigumā saka, ka kārtējo reizi pārliecinājusies, ka savas idejas ir jāsargā un viņai ir jauna ideja, kuras realizēšanai viņa vairs neplāno piesaistīt kosmētikas zīmolus.

Video ar Maijas pārdomām:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.