Anatolijs Danilāns
Anatolijs Danilāns
Foto: Anda Krauze

VIDEO. Populārais ārsts Anatolijs Danilāns:””Pohas” ir laba lieta!” 4

76 gadus vecais Rīgas Stradiņa universitātes profesors, ārsts – gastroenterologs, pētnieks un vairāku grāmatu autors Anatolijs Danilāns pēdējās dienās sociālajos tīklos iemantojis popularitāti. Spriežot pēc sociālajos tīklos ievietotā video, ārsts studentiem lasījis lekciju par alkoholu, kā rezultātā, raksturīgi sev izteicies tik amizanti, ka studenti nav varējuši noturēties un nofilmēto ievietojušu sociālajos tīklos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Filmētajā materiālā redzams, kā Anatolijs Danilāns, stāvot auditorijā stāsta: “Pohas, tas ir labi! Ja nebūtu pohas, mēs visi jau sen būtu nodzērušies! Pohas ir laba lieta!” – saprotams, ka tas sasmīdina auditoriju.

Video:

Pirms dažiem gadiem Anatolijs Danilāns sniedza interviju portālam la.lv, kurā viņam tika uzdots jautājums, vai cilvēks var pats tikt galā ar atkarību no alkohola, uz ko ārsts atbildēja: “Var. Pilnīgi noteikti. Ļoti, ļoti cienīju tos cilvēkus, kas, dažādās bedrēs iekļuvuši, vienalga, vai tā dzeršana vai cita klapata, ir spējuši izkulties ārā. Tie ir interesanti ļaudis. Ne tādi kā tie, kas pa vatīti visu liku dzīvojuši, kam klājies tīri tā nekas… Tie pēdējie ir garlaicīgi cilvēki. Bet visgarlaicīgākie ir mūžīgie raudātāji, kas nemitīgi gaužas un žēlojas, vaid un vaimanā. Bet no dzeršanas, jā! – no tās var tikt vaļā. Tikai pašam jāgrib.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Visu interviju ar Anatoliju Danilānu par to, kā dzīvot ilgi un laimīgi, var izlasīt šeit.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.