Eštons Kārters (no labās) sestdien Kazaņā izvicināja dūres.

Rīgas “Dinamo” hokejisti sestdien jau kārtējo reizi nespēja gūt vārtus un piedzīvoja devīto neveiksmi pēc kārtas.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

“Dinamo” KHL čempionāta spēlē viesos ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Kazaņas “Ak Bars”.

Latvijas kluba spēlētāji pēdējos desmit mačos ir guvuši tikai septiņus vārtus, piecas reizes paliekot “sausā”. Savukārt šosezon rīdzinieki bez gūtiem vārtiem ir aizvadījuši jau 12 spēles!

Mājinieki rezultātu atklāja 13.minūtē skaitliskajā vairākumā, kad precīzs bija Artjoms Gaļimovs, kamēr 47.minūtē pārsvaru dubultoja pieredzējušais Daniss Zaripovs.

Pirmajā periodā izkāvās Eštons Kārters un Dmitrijs Voronkovs, abiem saņemot pa piecām soda minūtēm. Dūru cīņās pārāks bija Rīgas kluba leģionārs. Tāpat jau pirmajā maiņā traumu guva “Dinamo” slovāku aizsargs Mareks Djaloga, kurš laukumā tā arī neatgriezās.

Latvijas komanda pirms šī mača bija cietusi astoņus zaudējumus pēc kārtas un pēc ceturtdienas neveiksmes oficiāli atvadījās no izredzēm spēlēt Gagarina kausa izcīņā. Rīgas komanda “play-off” nav spēlējusi sešus gadus pēc kārtas.

Rīgas komanda ar 34 punktiem 53 mačos Rietumu konferencē ieņem pēdējo, 12.vietu, bet par punktu vairāk ir Minskas “Dinamo”, kas aizvadījusi arī vienu spēli vairāk. Tikmēr Kazaņas vienība 53 dueļos iekrājusi 80 punktus un ieņem pirmo vietu Austrumos, jau garantējot vietu izslēgšanas spēlēs.