Dziedātāja Samanta Tīna

VIDEO. Samanta Tīna par atpazīstamību: “Ir nācies palūgt atkāpties un savaldīt rokas. Šādos brīžos gan atļaujos pateikt “stop”!” 26

Dziedātāja Samanta Tīna, īstajā vārdā Samanta Tīna Poļakova, ir viena no atpazīstamākajām un spilgtākajām dziedātājām Latvijā ar brangu fanu pūli, kas mērāms tūkstošos. Kaut pati dziedātāja atklāj, ka Latvijā fani esot piezemētāki un “klusāki” nekā Amerikā, viņai tāpat ik pa laikam nākas saskarties arī ar nepatīkamām situācijām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Dziedātājas Samantas Tīnas vārdu zina gan jauni, gan veci, un pēc startēšanas Eirovīzijā viņu atpazīst ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Nereti šāda mēroga atpazīstamība un nemitīga cilvēku uzmanība var traucēt ikdienas dzīvē, taču Samanta Tīna “SuperHits EHR” Youtube šovā “Manas dzīves SuperHits” atklāj, ka viņa to neuztver kā apgrūtinājumu, gluži otrādi – šāda fanu uzmanība dziedātājai šķiet patīkama. Tiesa, ik pa laikam arī viņai nākas novilkt kādas robežas.

Samanta Tīna un viņas bekvokālistes "Eirovīzijas" dziesmu konkursa atklāšanā
CITI ŠOBRĪD LASA

Fani savu patiku pret dziedātāju izrāda visdažādākos veidos – sūtot gan mīlestības vēstules; garāmejot, izsakot glaimojošus vārdus vai vairākkārt vēlas kopīgi nofotografēties. Lai gan Latvijā fani ir daudz piezemētāki nekā Amerikā, pašmāju slavenībām tāpat ik pa laikam nākoties saskarties ar nepatīkamām situācijām.

Samanta Tīna uzzina, ka 2021.gadā varēs pārstāvēt Latviju "Eirovīzijā"
Arī Samanta Tīna stāsta, ka ne reizi vien festivālā vai koncertā kādam iereibušam fanam, kurš fotografēšanās brīdī pārāk daudz atļaujas, nācies palūgt mazliet atkāpties un savaldīt rokas.

“Šādos brīžos gan es atļaujos pateikt stop! Cilvēkiem ir jāzina robežas,” – viņa skaidro.

“Man ir prieks, ka nedzīvojam Amerikā, kur ir daudz raudošu un kliedzošu fanu, kuri histēriski skrien tev virsū,” viņa stāsta.

Skatuves māksliniece uzsver, ka latvieša dabā nav skriet pakaļ saviem elkiem, spiedzot un ķeroties viņiem ap kaklu. Tā vietā pašmāju fani lielākoties pavadīs tevi ar acīm un klusi sačukstēsies, bet drosmīgākie pienāks klāt, lai uzņemtu kopīgu foto vai palūgtu autogrāfu.

Samantas Tīnas visu interviju skaties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.