Attēls ilustratīvs.
Attēls ilustratīvs.
Foto: Pexels

VIDEO. Silakrogā mītošie kaķi vairojas, dzemdē, ir izkropļoti un iet bojā: iedzīvotāji nezina, kā palīdzēt 0

Kāda Silakroga iedzīvotāja vērsusies pēc palīdzības pie raidījuma “Bez tabu” – izrādās, jau gadiem ilgi Zivju pārstrādes rūpnīcas teritorijā mitinās daudz nevienam nepiederoši, klaiņojoši kaķi, kuri paši savā nodabā vairojas, ir izkropļoti un mirst.

Draudzības saites pārtrūkušas? Kremlis nāk klajā ar visai negaidītu paziņojumu
RAKSTA REDAKTORS
“Atkal atņem naudu – svētku dienās tiešām neviens vairs nestrādās!” Darbinieki norāda, kādās “auzās iebraucis” jaunais Saeimas priekšlikums 124
VIDEO. “Kad benzīns maksās 2,50 eiro, zināsiet, kurš visu nopircis!” Šoferis ielej degvielu “visam gadam” 1
Lasīt citas ziņas

Izrādās, ka rūpnīcas strādnieki dzīvniekus arī baro, taču ar to palīdzība arī beidzas. Žurnālisti turpat teritorijā atrod kaķēnu ar sakropļotu aci un nogādā patversmē, kur mazulim palīdzību sniedz veterinārārsts.

Tomēr Ropažu pašvaldība telefonsarunā informē, ka no iedzīvotājiem neesot saņēmuši oficiālas sūdzības par konkrēto situāciju. Tikmēr dzīvnieki turpina izdzīvot Silakroga ielās, pagalmos un zivju pārstrādes rūpnīcas teritorijā.

Vairāk skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.