Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Latvietis Ivo Puriņš iekļūst “Ekstrasensu cīņās” un atklāj patiesību par šovu0

Foto: ekrānuzņēmums

Latvietis Ivo Puriņš, kurš sevi neuzskata un nesauc par ekstrasensu, pamanījies iekļūt populārajā Krievijas televīzijas šovā “Ekstrasensu cīņas”. Viņš smejas, ka pat aizpildot anketu, lai pieteiktos šovā, norādījis, ka nav ekstrasenss.

“Bez tabu” viņš atklājis, ka parakstītais līgums ar šova veidotājiem viņam liedz izpaust intriģējošas detaļas par notikumiem tajā, tomēr daudzas interesantas lietas viņš tomēr atklājis. Tā, piemēram, bijušas situācijas, kad nācies būt nomodā pat vairāk kā diennakti un strādāt filmēšanas laukumā – mērķis bijis tāds, lai dalībnieki maksimāli būtu “noguruši” un “nokaitināti”, jo šīs emocijas bija vajadzīgas šova veidotājiem, lai tās vēlāk parādītu skatītājiem.

Tāpat arī viņš pastāstīja, ka kopumā Krievijā nodzīvojis aptuveni trīs mēnešus un lai arī producenti bija parūpējušies par dzīvesvietām, nekāds atalgojums par piedalīšanos maksāts netika.

Ivo Puriņš stāsta, ka parakstītais līgums ir bijis ļoti strikts – piemēram, šovu nedrīkst pamest pats dalībnieks, “atlaist” viņu var vien producenti. “Būsi slims, tevi sazāļos, bet tu vienalga filmēsies,” – viņš smejas.

Vairāk skaties video:

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 1 stunda
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
7 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 5 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
40 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
4 stundas