Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Latvietis Ivo Puriņš iekļūst “Ekstrasensu cīņās” un atklāj patiesību par šovu 0

Latvietis Ivo Puriņš, kurš sevi neuzskata un nesauc par ekstrasensu, pamanījies iekļūt populārajā Krievijas televīzijas šovā “Ekstrasensu cīņas”. Viņš smejas, ka pat aizpildot anketu, lai pieteiktos šovā, norādījis, ka nav ekstrasenss.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

“Bez tabu” viņš atklājis, ka parakstītais līgums ar šova veidotājiem viņam liedz izpaust intriģējošas detaļas par notikumiem tajā, tomēr daudzas interesantas lietas viņš tomēr atklājis. Tā, piemēram, bijušas situācijas, kad nācies būt nomodā pat vairāk kā diennakti un strādāt filmēšanas laukumā – mērķis bijis tāds, lai dalībnieki maksimāli būtu “noguruši” un “nokaitināti”, jo šīs emocijas bija vajadzīgas šova veidotājiem, lai tās vēlāk parādītu skatītājiem.

Tāpat arī viņš pastāstīja, ka kopumā Krievijā nodzīvojis aptuveni trīs mēnešus un lai arī producenti bija parūpējušies par dzīvesvietām, nekāds atalgojums par piedalīšanos maksāts netika.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ivo Puriņš stāsta, ka parakstītais līgums ir bijis ļoti strikts – piemēram, šovu nedrīkst pamest pats dalībnieks, “atlaist” viņu var vien producenti. “Būsi slims, tevi sazāļos, bet tu vienalga filmēsies,” – viņš smejas.

Vairāk skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.