Foto: LETA

VIDEO. “Skatos spogulī un domāju – kur tik skaista varu būt?” dziedātāja Antra Stafecka pastāsta, kā jūtas trešajā grūtniecībā un atklāj mazuļa dzimumu 1

Dziedātāja Antra Stafecka TV sarunu šovā “Kad viņas satiekas” atklāj, kā jūtas savā trešajā grūtniecībā, salīdzinot to ar divām iepriekšējām. Antra neslēpj, ka šoreiz jūtas labi un arī hormoni mazāk trako, vairāk gan esot izteikta raudāšana – ja viņa raud, tad līdz sirds dziļumiem. Tāpat viņa sarunas laikā atklāja kāds ir gaidāmā bērniņa dzimums.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

Savu vecāko dēlu dziedātāja gaidīja 19 gadu vecumā, jaunāko – 24 gadu vecumā, tagad Antrai ir 32 gadi un drīzumā pasaulē nāks viņas trešais bērniņš.

“Pirmajā grūtniecībā es biju kā tāda jauna stirniņa, lēkāju visam cauri. Es nebiju uz vietas noliekama. Ar otro grūtniecību bija pavisam savādāk, jo tur jau bija hormoni, kas baigi deva pa sirdi un smadzenēm.

CITI ŠOBRĪD LASA
Skatījos spogulī un raudāju – kurš ir izdomājis, ka sieviete stāvoklī ir skaista? Bet šobrīd skatos spogulī un domāju – kur tik skaista varu būt?

Hormoni arī tā vairs netrako, smaržas netraucē. Man drīzāk ir tā raudāšana… Labāk nesākt!” – Antra stāsta.

Dziedātāja atceras, ka abu dēlu reakcija, kad viņa pateikusi, ka ģimenē gaidāms vēl viens bērniņš, bijusi tāda, ka sākumā bijis klusums, pēc tam abi puikas jautājuši, vai tas bērns iešot viņu istabā un visu plēsīšot?

“Abi vienbalsīgi bļāva, ka negrib brāli. Visi mājās ļoti gaidīja, ka būs māsa. Ar meitenēm neesot jēga strīdēties, jo viņām tāpat vienmēr ir taisnība.

Visi zina, ka es ļoti gribēju meitiņu. Tas man bija tāds neizsapņots sapnis. Un, kad man sonogrāfijā saka – dāma, es neticēju, es raudāju, man acis asarām bija pilnas!” – dziedātāja priecājas.

Antras stāstu skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI