Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Tēva trūkums, bohēma, narkotikas – tapusi dokumentālā īsfilma par “X Faktora” zvaigzni Reini Liepu0


Reinis Liepa.
Reinis Liepa.
Foto: Gatis Gierts

Reinis Liepa ir TV3 šova „X Faktors” 3. sezonas zvaigzne – patiess, sirsnīgs, rokenrolu mīlošs jaunietis. Lai gan šī nebija pirmā reize, kad puisis mēģināja iekarot šo skatuvi, šoreiz Reinis ieguva godpilno 4.vietu, pēc sīvas cīņas izstājoties tieši pirms fināla. Lai atklātu, kādi ir jaunā censoņa dzīves līkloči un pārbaudījumi, kā arī sniegt ieskatu viņa ikdienā, tapusi dokumentālā īsfilma „Es piederu nevienam”.

Filmā ir iespēja ielūkoties šova „X Faktors” aizkulisēs, redzēt Reiņa ikdienu pēc šova, bohēmu, izklaidēšanos kopā ar draugiem un laika pavadīšanu ar savu dēlu.

Šova „X Faktors” 3. sezonā skatītāji varēja noprast, ka mentoram Reinim Sējānam īpaši sākumā negāja viegli, jo jaunais censonis Reinis Liepa reizēm uz mēģinājumiem nāca, ožot pēc alkohola. Filmā atklājas tas, ka tieši šovs bija tas, kas izvilka Reini ārā no „bedres”, kurā liela loma bija alkoholam un apreibinošām vielām.

Lai gan varētu šķist, ka puisi, ko šova skatītāji redzēja uz skatuves, ir bezrūpīgs, rokenrolu mīlošs jaunietis, filmā atklājas tas, ka Reinis ir uzaudzis bez tēva. Savu tēvu viņš pirmo un vienīgo reizi satika 25 gadu vecumā. Lai gan toreiz abi apmainījās telefona numuriem, tēvs nav zvanījis un arī uz telefona zvaniem neatbild. Reinis uzskata, ka „tie cilvēki, kuriem nav bijuši vecāki, mēģina sasniegt kaut ko vairāk, jo jūt to, ka bērnībā kāds nav pateicis kaut ko patīkamu un pašiem sev jāpierāda.
Reinim ir sešus gadus vecs dēls Matīss, kuru viņam ir iespēja satikt vien pāris reizes nedēļā. Jaunais tēvs cenšas nepieļaut tās pašas kļūdas, kuras reiz pieļāva viņa tēvs un, viņaprāt, viņš jau rīkojas daudz labāk.

Saistītie raksti

Lai gan Reinis, pirms filmas publicēšanas, bija uztraucies tieši par to, ko par filmā redzamajiem kadriem teiks viņa mamma, viņa ir patīkami pārsteigta, ka filma tiešām sniedz pārliecību, ka dzīvei jābūt vieglai. „Ļoti patiess un vienkāršs stāsts par manu Reini. Tas tā arī ir, fīlings ir noķerts, mani aizkustināja līdz pašai sirsniņai”, pēc filmas noskatīšanās saka Reiņa mamma.
Šobrīd, četrus mēnešus pēc šova, Reinis turpina muzicēt, radīt mūziku. Šovs Reinim nesa vēl kādu lielu ieguvumu – pateicoties tam, viņš iepazinās ar savu draudzeni, kurai, starp citu, ir tāds pats uzvārds, tāpēc ļaudis nereti domā, ka viņi ir brālis un māsa.

Filmu iespējams noskatīties šeit:

Filmu veidoja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes multimediju producēšanas 3.kursa studentes Keita Rožāne un Santa Sudmale.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Andris Kivičs kļuvis par ceturtā bērna tēvu un turpat pie Dzemdību nama iesaistījies strīdā: izsaukta policija 7
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Prinča Viljama mīļotā sieva Keita Midltone patiešām pārsteigusi – šādu tērpu viņa līdz šim nebija izvēlējusies
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Lija, Olīvija, Olivers un Odrija
3 dienas

Lasītākie

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
Turpinām pa Eiropu ar fortūnas džentlmeņiem: par ceļmalas taurenīšiem, Covid-19 sekām Vācijā un dzīvi uz riteņiem
7 stundas
IB
Indulis Burka
Latvijā
“Mani pārsteidz, ka pašvaldība par notikušo īpaši nepārdzīvo!” Skrīveru iedzīvotāji šokā – vācietis patvaļīgi izcirtis apmēram 100 ozolus 20
12 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
“Piena upes ķīseļa krastos ar šokolādes tiltiem.” Konflikts valdošajā koalīcijā
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Pirmo reizi 20 gados Latvijā debesīs var novērot spožu un īpašu komētu
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Jauna pieeja cīņai ar “aplokšņu algām”. Darba devējiem zemā alga būs jāpierāda VID 1
5 stundas