Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

VIDEO: Ukrainas prezidenta uzvedība izraisa pozitīvu emociju vētru – vizītes laikā viņš izpriecājas strūklakā kopā ar bērniem 0

Pagājušās nedēļas nogalē jaunais Ukrainas prezidents Volodomirs Zelenskis devās vizītē uz Ukrainas pilsētu Mariupoli.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Šīs vizītes laikā viņš paziņoja, ka viņa galvenais mērķis ir izbeigt karu Ukrainas austrumos. Pēc oficiālās vizītes daļas Volodomirs devās uz pilsētas centru, lai tiktos un sasveicinātos ar vietējiem iedzīvotājiem. Tur, kopā ar prezidentu sagaidīt sanākušajiem bērniem, viņš negaidīti izskrēja cauri strūklakai. Spiesti līdzi skriet, saprotams, bija arī prezidenta miesassargi.

Šis video izraisījis pozitīvu emociju vētru sociālajos tīklos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.