Katrīne Vasiļevska un Pēteris Vasiļevskis medusmēneša ceļojumā

VIDEO. “Viņam būtu jākaunas!” Katrīne Vasiļevska atklāj šokējošus faktus par bijušo vīru 74

Raidījumā “Kad viņas satiekas” viesojas TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska. Lai arī no malas izskatās, ka viņas dzīve ir kā romantiskā filmā, sarunas laikā atklājas, ka viņa piedzīvojusi nepatīkamu šķiršanos ar savu meitu tēvu Kasparu Saulieti. Kā izrādās – meitas tēvu ne tikai praktiski nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
Lasīt citas ziņas

Katrīne Vasiļevska pirms četriem gadiem šķīra savu laulību ar hokejistu Kasparu Saulieti. Abiem ir divas meitas, taču tēvs par alimentu maksāšanu neiespringst: “Man nav ne reizi bijuši alimenti. Nē, nu pirmajā mēnesī viņš kaut ko iedeva, bet tas arī ir viss. Tas bija pirms četriem gadiem.”

Katrīne atzīst, ka lielākā kļūda šķiršanās laika bija jurista neesamība un papīru nesakārtošana līdz galam: “Ja gadās šķiršanās, tad tikai pie jurista. Pilnīgi visi punkti ir jāatrunā, visas tikšanās, kad ņems, ko darīs, jo nestrādā tas – sarunāsim, kad satiksimies. Kaspars pagājušajā gadā meitenes ir redzējis trīs reizes.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Sarunas laikā Katrīne atklāja, ka pirmajā pusgadā pēc šķiršanās viņa ir finansiāli palīdzējusi apmaksāt dzīvokli, kurā Kaspars mitinājās: “Viņš atņēma manas mantas, respektīvi, es gatavoju pūriņu meitenēm, un viņš paņēma to projām. Tikai tāpēc es sāku runāt par alimentiem, jo trīs gadus es par to nerunāju.”

Kā izrādās, abu attiecību konfliktos tikusi iejaukta policija, bet par to Katrīne runā izvairīgi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.