Foto: Ekrānuzņēmums no “Instagram”/Laura Ikauniece

Vieglatlēte Laura Ikauniece dalās ar burvīgām ziņām – drīzumā viņa kļūs par māmiņu 36

Vieglatlēta Laura Ikauniece un viņas dzīvesbiedrs, igauņu vieglatlēts Magnuss Kirts drīzumā kļūs par vecākiem, liecina viņas oriģinālais ieraksts sociālo tīklu platformā “Instagram”.

Reklāma
Reklāma
10 profesijas, ar kuru palīdzību tu vari kļūt par miljonāru! Vai tu jau strādā kādā no tām?
Krimināls
“Nebiju paspējis gultu saklāt…” Pārsteidzošs stāsts par Jevgeniju Gecko, kurš izbēdzis no Jēkabpils cietuma, taču pirms tam sazinājies ar LA.LV
Kokteilis
10. jūlija pilnmēness būs liktenīgs tieši šīm zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Fotogrāfijā, kas pievienota ierakstam, redzamas divas personas, kuras tur rokās avīzi, kurā ievietots raksts ar virsrakstu: “Mazulītis Kirts ir ceļā. Mēs esam patīkami satraukti.”

“Mums ir priecīgas ziņas,” viņa norāda pie ieraksta.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs priecājamies dalīties ar lieliskiem jaunumiem – mūsu ģimenei pievienosies jauns loceklis. Pēc vairākiem gadiem, kuros dalījāmies laimē, mēs jūtamies priecīgi pieņemt jauno vecāku piedzīvojumu,” teikts “rakstā”, kurā vairākkārt tiek uzsvērts, ka mazulis Kirts gaidāms pavisam drīz.

Par attiecībām ar igauņu vieglatlētu Magnusu Laura Ikauniece paziņoja 2020. gadā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.