Foto-Stock.hxcng

Vienmēr cieš tā pati kāja. Kāds tam skaidrojums? 0

Pievieno LA.LV

“Es bieži esmu izmežģījusi labo kāju, pie tam jau kopš bērnības. Tagad, tuvojoties 30 gadu vecumam, tā sāk sāpēt. Ar ko tas saistīts? Vai tādēļ nepieciešama kāda ārstēšana?” Mairita S. Dobeles novadā

 

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Ja bieži cieš viena un tā pati kāja, iespējams, tās ir pēdas locītavas saišu vājuma sekas. Vai arī, ja ir plakanā pēda, jo tad balsta un amortizācijas funkcija ir nepilnvērtīga. Bieži izmežģījumi turklāt veicina šo saišu sastiepumus, iekaisumus un dažreiz pat plīsumus, tādēļ jebkuras sāpes prasa noskaidrot iemeslu. Tikai pēc tam var sākt mērķtiecīgu ārstēšanu. Tāpēc neatlieciet vizīti pie traumatologa ortopēda!

Kājas cieš dažādu iemeslu dēļ – kaulu, locītavu un saišu iekaisumi, išēmiskas izcelsmes sāpes, neiroloģiskas patoloģijas, traumas un to sekas. Sievietēm 25 – 30 gadu vecumā kāju sāpes bieži saistītas ar pārslodzi, ilgstoši staigājot augstpapēžu apavos, grūtniecību, lieko svaru un, jā, arī ar osteoporozi.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.