Foto: Ekrānuzņēmumi “X”

“Viņa ir briesmīga.” Tramps skarbi izsakās par Meganu Mārklu, komentējot prinča Harija deportāciju 29

Pievieno LA.LV

Kā vēsta medijs “Nypost“, ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka negrasās no ASV izraidīt princi Hariju, uzsverot: “Viņam jau tā ir pietiekami daudz problēmu ar sievu…”

Kokteilis
Sestā maņa viņiem ir dabas dota: dzimšanas datumi, kuriem piedēvē “raganisku” enerģiju
Kokteilis
Šīs profesijas patiešām eksistēja padomju laikos: tagad tās daudziem atgādina absurdu komēdiju
VIDEO. Siliņa atkāpjas no premjeres amata, un krīt Latvijas valdība 217
Lasīt citas ziņas

Prinča Harija deportācijas jautājums ir aktuāls jau kādu laiku. Taču ASV prezidents nesen kā medijiem sacīja, ka viņš nav ieinteresēts izraidīt Hariju no valsts.

“Es to nevēlos darīt,” viņš teica.

“Es viņu atstāšu mierā. Viņam ir pietiekami daudz problēmu ar sievu. Viņa ir briesmīga,” skarbus vārdus Meganai Mārklai veltīja Tramps.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tramps izmantoja izdevību, lai uzslavētu Harija vecāko brāli – Velsas princi Viljamu, ar kuru viņš privāti tikās decembrī Parīzē Notre-Dame katedrāles atklāšanas ceremonijas laikā.

“Es domāju, ka Viljams ir lielisks jauns vīrietis,” viņš teica.

Saseksas hercogs un viņa sieva Megana Mārkla ir pauduši noraidošu attieksmi pret Trampu. Savukārt ASV prezidents uzskata, ka princis Harijs “tiek vazāts aiz deguna.”

2023. gadā tika publicēta Harija autobiogrāfiskā grāmata. Tajā viņš atzina, ka 17 gadu vecumā lietojis aizliegtas vielas. Pēc tam arī sabiedrībā radās jautājumi, kā princis spēja iegūt ASV vīzu, radoties bažām, ka dokumenti varētu būt nelikumīgi noformēti.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.