Hosams Abu Meri.
Hosams Abu Meri.
Publicitātes foto

VIDEO. Ārsts Hosams Abu Meri: reizēm sievietes kļūst pārāk līdzīgas viena otrai… 21

Jau otrdienas vakarā skatītājus uz dzirkstoši sievišķīgu vakaru sarunu šova “Kad viņas satiekas” jaunajā sezonā aicinās burvīgais dāmu trio – Kristīne Virsnīte, Sanda Dejus un Dagmāra Legante-Celmiņa, lai uzsistu klačiņu, ļautos piedzīvojumiem un dzīves svinēšanai.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

Ik reizi pie sevis ciemos viņas uzņems sabiedrībā zināmus viesus un iztaujās ne tikai par jaunumiem viņu dzīvēs, bet arī apspriedīs visu, kas sievietēm svarīgs – attiecības, iepirkšanos, modi un, protams, vīriešus. Turklāt dāmas nekautrēsies arī atklāti runāt par tādām sievišķīgi provokatīvām un nereti pikantām tēmām ka mākslīgais skaistums, sekss, novecošana, greizsirdība, šķiršanās un citām.

Pirmajā šī gada tikšanās reizē “Kad viņas satiekas” vadītājas studijā būs aicinājušas šarmanto ārstu un politiķi Hosamu Abu Meri. Viņš pastāstīs par attiecībām ar bijušajām sievām un skaidros, kā arābu vīrieši atšķiras no latviešu kungiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Īpašs jaunums šajā sezonā būs “neērto tēmu rubrika”, kas izaicinās viesus paust savus uzskatus par dažādām provokatīvām tēmām. Šoreiz ar metamā kauliņa palīdzību viedokļu krustugunīs nonāks tēma – “mākslīgais skaistums.”

Hosams ir pārliecināts – ja ir vēlme un spēja neieslīgt pārmērības, var arī ļauties kādai uzmundrinošai procedūrai: “Minimāli man tā uzlabošana patīk. Lai ir dabiski. Taču diemžēl kādreiz pasākumos var redzēt, ka puse sieviešu ir līdzīgas. Var paņemt vienu pasi un pie robežas to izmantot desmit cilvēku. Skaistums, protams, nāk no iekšienes, taču cilvēki grib izskatīties smukāki. Ja mēs sākam ātrāk ko nedaudz “pašpricēt”, tad daudzas sievietes, kurām ir virs 50 gadiem, izskatās ļoti labi.”

Ārsts arī piebildīs, ka ne mazāk svarīgas ir arī rūpes par sevi, veselīgs un aktīvs dzīvesveids, sabalansēta ēdienkarte un pietiekami daudz stundu, kas veltītas miegam.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.