Viņķele par “raganu medībām”, kas sākās pēc viņas aiziešanas, un secinājumiem par darbu veselības ministres amatā 30

“Nebija melnraksta, kur apskatīties,” atbildot uz jautājumu, vai izdarīti kādi secinājumi par darbu veselības ministres amatā,
televīzijas RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” sacīja bijusī veselības ministre Ilze Viņķele.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Lasīt citas ziņas
Viņa atzina, ka ir bijis pa kļūdai apstākļu sakritības dēļ.

“Tagad mēs zinām, ka Eiropas Komisija vēršas tiesā pret “AstraZeneca” par līguma laušanu. Neienāca prātā, ka kāda kompānija var vienkārši nepildīt līgumu, kas ir noslēgts ar Eiropas Komisiju. Mēs ļoti nopietni zaudējām vakcīnu daudzumu,” sacīja Viņķele.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bijusī veselības ministre pauda, ka mūsu vakcinācijas temps un aptvere, salīdzinot ar kaimiņiem, ir ar mēneša nobīdi, taču vēlākais līdz rudenim tas izlīdzināšoties.

Taujāta par “raganu medībām” – resoriskajām pārbaudēm, amatpersonu pazemināšanu amatā, kas sākās pēc viņas aiziešanas, Viņķele bija lakoniska: “Es atturēšos šobrīd to komentēt.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.