Pirmo reizi kopš Covid-19 sākuma Ķīnā ar vērienu nosvinēts Jaunais gads.
Pirmo reizi kopš Covid-19 sākuma Ķīnā ar vērienu nosvinēts Jaunais gads.
FOTO: SCANPIX/LETA

Viss labais pie tevis atnāks pats no sevis! Horoskopi no 1. līdz 7. janvārim 1

Auns

Šonedēļ tavā dzīvē svarīgs ir miers un nosvērtība. Tev nevajadzētu ļauties emocijām. Jācenšas ievērot dzīves plūdumu un nesteigties. Tev nevajadzētu darīt neko, lai kaitinātu citus. Tas var izvērsties par sliktu tev pašam.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Lasīt citas ziņas

Šonedēļ tu pat nepamanīsi, cik viegli un graciozi spēsi tikt galā ar visiem saviem pienākumiem un atbildību. Nedēļas otrajā pusē iespējami ceļojumi, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Taču centies mazāk uzturēties trokšņainās kompānijās, dod priekšroku šauram draugu lokam.

Dvīņi

Viss labais pie tevis atnāks pats no sevis, un pat gatavoties tam nav nepieciešams, gluži otrādi, satraukums var aizbiedēt veiksmi. Tev tikai jāpacenšas sapņot un ticēt labākajam. Un nevajag vilcināties!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šonedēļ tevi gaida enerģijas pieplūdums un efektivitāte. Un tev izdosies labi nopelnīt. Tu tagad esi diezgan spējīgs koriģēt sava likteņa gaitu un mīkstināt “asos” stūrus.

Lauva

Šonedēļ vēlams izvairīties no pārmērīgas aktivitātes uzņēmējdarbībā. Tev nevajadzētu arī nevienam dot padomus. Trešdien paļaujies tikai uz saviem spēkiem un pat nemēģini meklēt palīgus. Uzticoties savai intuīcijai, tev izdosies veiksmīgi īstenot daudzus plānus un idejas.

Jaunava

Tev var rasties negaidīta un interesanta ideja, un tu vari paļauties uz draugiem, kas tev palīdzēs to realizēt. Tev jātaupa spēki un jāpieņem svarīgs lēmums, kas ietekmēs tavu personīgo dzīvi. Tikai negaidi, ka kaut kas notiks pats no sevis.

Svari

Tevi gaida patīkami notikumi, interesanti ceļojumi un draudzīgi cilvēki. Tuvojas labvēlīgs laiks pārmaiņām tavā personīgajā dzīvē. Tev jābūt izlēmīgākam, lai tas notiktu. Sestdienu vislabāk pavadi ģimenes lokā.

Skorpions

Tu esi enerģijas un entuziasma pilns. Tevi gaida pozitīvas pārmaiņas. Iniciatīva un uzņēmības gars tev dos jaunus impulsus. Šobrīd tu arī vari plānot jaunus projektus, kas novedīs tevi, galu galā, līdz lieliskiem panākumiem. Centies vairāk laika pavadīt ar sev mīļiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Šonedēļ tev vajadzētu rūpīgāk ieskatīties – ar ko tev ir darīšana? Jaunā kompānija var nebūt tā labākā izvēle. Tev nevajadzētu būt pārāk atklātam ar tiem, kurus neesi vēl labi iepazinis. Centies vairāk laika pavadīt ar tuviniekiem, jo viņi šobrīd ir ļoti “izsalkuši” pēc tavas uzmanības.

Mežāzis

Mazāk satraukuma un kritikas! Ieklausies savā intuīcijā, tev ir svarīgi sajust, ka ar tevi notiekošais attīstās pareizajā virzienā. Šonedēļ dzīve tev dāvās daudz dāvanu. Tu vari veiksmīgi izmantot noderīgus sakarus un piepildīt savus mērķus.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā tu vari atrisināt ne tikai savas, bet arī kādu citu cilvēku problēmas. Smaidi, esi aktīvāks, lai cilvēki justos tev apkārt labāk. Trešdien neatlaidība mērķa sasniegšanā ļaus sasniegt labus rezultātus.

Zivis

Šonedēļ tu ari sagaidīt radošu uzrāvienu un negaidīti veiksmīgu risinājumu ilgstošām problēmām. Neļaujies sapņošanai, tam nebūs laika. Svarīgi neļaut iniciatīvai izslīdēt no rokām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.