Zanders: “Vienotība” labi apzinās, ka otrreiz tāda “cūcene” vēlēšanās nebūs 48

“Vai Kariņš šobrīd naktīs var mierīgi gulēt?” domājot par Saeimas vēlēšanām diskutē RīgaTV 24 raidījumā “Kārtības rullis”.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

“Nu nē, varētu domāt, ka “Vientībai” ir pasakaini cipari reitingos. Es domāju, ka viņi pietiekoši labi apzinās, ka tāda cūcene vēlēšanās nebūs jeb ieņemt tādu pozīciju pēc tādiem rezultātiem, kādi bija pēc iepriekšējām Saeimas vēlēšanām, nu tas ir kaut kā druksu dīvaini,” atbild žurnālists Māris Zanders.

Pašvaldību vēlēšanas pierādīja, ka var darīt sūdus, bet cilvēki tāpat ievēl, ne? jautā raidījuma vadītājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Nē, pašvaldību vēlēšanas un nacionālās nav gluži viens un tas pats. Tu man jautāji, vai viņi guļ mierīgi, jo viss ir Kariņa rokās. Pirmkārt, šajā valstī vispār nav tāda viena cilvēka, kura rokās ir visa vara, ja neskaita dažus cilvēkus, kuri īslaicīgā ārstēšanās periodā iestādēs, viņiem varbūt liekas, ka viņi visu kontrolē, bet īstenībā tā nav,” Zanders teic.

Ar varu esot jādalās. Kas apdraudot “Vienotību” un “Attīstībai/Par”, Zanders uzskata, ka pēc labiem rezultātiem cilvēki ir pazaudējuši modrību.

Kā piemēru viņš min, ka Reirs un Pavļuts dzīvo savu dzīvi un, iespējams, ka daļa no viņu partijām politiķu lēmumus nesaprot. “Tajā pašā laikā tādas lietas ir menedžējamas,” žurnālists saka.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.