Ekspluatācija nodota “Akropole”.
Ekspluatācija nodota “Akropole”.
Publicitātes foto

Zināms, kurš uzkops un tīrīs jauno iepirkšanās centru “Akropole” 0

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas uzņēmumu grupa “Civinity” ir noslēgusi līgumu par modernākā Latvijas iepirkšanās centra “Akropole” uzkopšanu.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas
“Civinity” nodrošinās tīrību un sakopšanu gan centra iekštelpās, gan pieguļošajā teritorijā, gan arī rūpēsies par ārējām stikla konstrukcijām. Kopumā uzkopšana jānodrošina 122 000 kvadrātmetru plašai platībai.

“Civinity” ik dienas veiks uzkopšanas darbus 122 tūkstošos kvadrātmetru , tai skaitā gan vairāk kā 28 tūkstošos kvadrātmetru centra iekštelpas, gan 94 tūkstošos kvadrātmetru centra pieguļošā teritorijā – autostāvvietās, gājēju celiņos, zaļajā zonā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzņēmuma atbildība būs arī vairāk kā 4500 kvadrātmetru stikla sienu un vitrīnu tīrīšana centra iekšienē.

Tāpat vairākas reizes gadā tiks veikti arī ģenerāltīrīšanas darbi, kas ietver arī ārējo stikla konstrukciju tīrīšanu, kam tiks izmantots speciāls tehniskais aprīkojums, un darbinieki ar attiecīgu specializāciju, pieredzi un alpīnista sertifikātu, kas dot tiesības strādāt augstumā.

“Civinity” noslēdzis līgumu par iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” apsaimniekošanu – uzkopšanas un tīrīšanas darbiem
Publicitātes foto
“Civinity” Latvijas reģionālais vadītājs Ardis Pāvilsons norāda, ka šis ir viens no grupas pārvaldībā esošajiem lielākajiem un sarežģītākajiem objektiem, kur darbu izpildē tiks izmantota dažādu specialistu iesaiste.

” Esam gandarīti par mums izrādīto uzticību, novērtējot mūsu līdzšinējo pieredzi sarežģītu un lielu komercobjektu apsaimniekošanā, gan arī mūsu zināšanas un plašo, augsta līmeņa speciālistu loku. Ar prieku un lepnumu rūpēsimies par tīru un sakoptu vidi jaunajā centrā, lai apmeklētājiem un arī centra darbiniekiem ik dienas būtu patīkami uzturēties “Akropolē””, stāsta A. Pāvilsons.

“Civinity” noslēdzis līgumu par iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” apsaimniekošanu – uzkopšanas un tīrīšanas darbiem
Publicitātes foto

“Civinity” grupa ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā plaša spektra augstas kvalitātes pakalpojumus nekustamo objektu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā Lietuvā un Latvijā.

“Civinity” grupa Latvijā pārvalda namu apsaimniekošanas, administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumus Rīgā un Jūrmalā – AS “Hausmaster”, SIA “CS Komercserviss”, SIA “Jūrmalas Namsaimnieks”, SIA “Labo Namu Aģentūra”, SIA “Homemaster” un uzkopšanas servisa uzņēmumu SIA “ALG Cleaning”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.