“RīgaTV 24” ētera personība Ansis Bogustovs.
“RīgaTV 24” ētera personība Ansis Bogustovs.
Foto: Zane Bitere/ LETA

Žurnālists Ansis Bogustovs vadīs jaunu TV raidījumu “Kā sargājam Latviju?” 0

No 1. jūnija televīzijas kanālā RīgaTV 24 būs skatāms informatīvs raidījums “Kā sargājam Latviju?”, kas informēs skatītājus par aizsardzības nozares aktualitātēm, iespējām iesaistīties valsts aizsardzībā, kā arī sniegs ikdienā noderīgus padomus.

“Viss mainījies – Ķīnas raķetes atlūzas visdrīzāk kritīs tieši Latvijā!” Lietuvas gaisa satiksmes kontrolieri brīdina, bet latvieši ir mierīgi 26
Baltijas valstu teritorijā šodien var nogāzties 11 tonnas smaga Ķīnas raķetes atlūza 84
RAKSTA REDAKTORS
“Esmu izmirstošas profesijas pārstāvis, bail palikt uz ielas ziemā,” Zigmunds atklāj, cik grūti Latvijā atrast darbu 158
Lasīt citas ziņas

Kā liecina raidījuma nosaukums, tas veidots ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm, notikumiem un izaicinājumiem Latvijas aizsardzības nozarē, tos aplūkojot caur tematiskiem sižetiem un apspriežot diskusiju formā ar nozares profesionāļiem. Jaunais raidījums aicinās sabiedrību pievērst papildus uzmanību aktualitātēm aizsardzības sfērā, paplašināt savas zināšanas un iespējām iesaistīties valsts aizsardzībā, kā arī skaidros visaptverošās valsts aizsardzības nozīmi, lai stiprinātu ikviena iedzīvotāja informētību un pārliecību par aizsardzības nozari Latvijā.

Pirmais raidījums RīgaTV 24 ēterā būs redzams 1. jūnijā. Tajā kopā ar raidījuma vadītāju Ansi Bogustovu par notiekošo aizsardzības jomā Latvijā diskutēs aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skaties raidījumu “Kā sargājam Latviju?” no 1. jūnija katru pirmdienu plkst. 20.00 televīzijas kanālā RīgaTV 24!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.