Horoskopi un mistika
Horoskopi

10 iemesli, kāpēc Auns ir vislabākā zodiaka zīme 2

Foto – Fotolia

Vislabākais – es!

Pajautā jebkuram, kāda ir viņa mīļākā zodiaka zīme, un visi atbildēs, ka vislabākā, visticamāk, ir viņu paša zīme un viena cita, kas ir viņu partnera vai mīļotā cilvēka horoskops.

Dabiski, visām zodiaka zīmēm ir savas pozitīvās un negatīvās īpašības, bet, ja tev viena būtu jāizvēlas, kura tā būtu?

Šajās debatēs nav iespējams nonākt pie kopsaucēja un arī ne visiem cilvēkiem piemīt ikkatra savas zodiaka zīmes īpašība.

Bet tagad aplūkosim, kāpēc mēs mīlam enerģiskos Aunus (21. marts – 20. aprīlis)!

Ambiciozi

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, tiecas pēc konkrētiem mērķiem un vēlas būt veiksmīgi itin visā, ko dara. Auni ir izteikti ambiciozi individuālisti, viņi nepadodas, līdz nav īstenojuši visus savus sapņus un mērķus.

Viņi vienmēr vēlas būt pirmie un dara visu, lai novestu savus projektus līdz galam. Auni reti kad padodas, viņi ir nelokāmi uzvarētāji.

Piedzīvojumu meklētāji

Auniem dzīve nekad nav garlaicīga. Viņi vienmēr vēlas izmēģināt kaut ko jaunu un pieņem izaicinājumus, kuri nostājas viņu ceļā. Viņi ir spontāni, jautrību mīloši cilvēki, un šīs divas īpašības apvienojumā ir īstu piedzīvojumu recepte. Ja tev ir nepieciešams draugs, ar kuru doties trakās brīvdienās vai arī uzsākt jaunu biznesu, tu vienmēr uz viņu vari paļauties. Viņi ir daudzpusīgi un mīl uzsākt jebko, sākot no projektiem līdz vakariņu tikšanām.

Enerģiski

Piedzīvojumiem ir arī nepieciešama enerģija un kaisle. Un šai zīmei noteikti piemīt liels daudzums enerģijas. Viņi vienmēr ir dzīvesprieka pilni un vēlas to izbaudīt tik daudz, cik iespējams, un, tas viņus padara ļoti interesantus kā sarunu biedrus. Aunam piemīt lieliska enerģijas, spēka un dinamikas kombinācija.

Kaislīgi

Kā katra uguns zīme, Auns ir kaislīgs un entuziastisks. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, bieži vien ir rotaļīgi un pavedinoši mīlas frontē. Nakts, pavadīta ar Aunu, ir neaizmirstama. Auniem patīk izmēģināt kaut ko jaunu un ir arī ļoti kaislīgi pret to, ko mīl. Auni izturas pret savu mīļoto kā pret vissvarīgāko cilvēku.

Rūpīgi

Auni ir dabiski aizstāvji. Viņi ir gādīgi un mīl savus draugus un ģimeni, un viņu dēļ darītu jebko. Auna zīmē dzimušas sievietes ir orientētas uz ģimeni un ir visai organizētas mammas. Viņa ar zobiem un nagiem cīnīsies par saviem bērniem un darīs visu, lai viņiem būtu labi. Ja kāds, kuru viņa mīl, ir nepatikšanās, Auns ir pirmais, kurš lēks kājas un skries rīkoties. Viņi darīs visu, kas ir viņu spēkos, lai savai ģimenei nodrošinātu labu dzīvi.

Pozitīvi un optimistiski

Ja tev ir nepieciešams uzlabot noskaņojumu, tu vienmēr vari paļauties uz Aunu. Viņu milzīgā enerģija padara viņus iedvesmojoši optimistiskus! Viņu enerģija, spars un degsme iedvesmo citus. Pozitīvā domāšana vienmēr ved viņus pretī panākumiem, un viņi ne par ko nepadosies, lai arī ar kādām grūtībām saskartos.

Uzticīgi

Auni mīl dzīvi un, iespējams, viņiem paiet kāds laiks, kamēr piezemējas un veido ligzdiņu. Bet, līdzko viņi atrod mīlestību, viņi tai atdodas ar visu savu būtību. Viņi ir mīloši, atbildīgi un uzticīgi. Šīs īpašības padara Aunu par lielisku vecāku un partneri. Viņi vienmēr aizstāvēs citus un paši sevi.

Godīgi un tieši

Auniem viss ir vai nu balts, vai melns un pelēks neeksistē. Viņi ir slaveni ar savu tiešo pieeju un attieksmi. Ja tev ir nepieciešams godīgs padoms no drauga, Auns ir pirmais, pie kura doties. Viņu tiešā pieeja tiek novērtēta gan privātajā, gan biznesa dzīvē. Viņi arī sagaida, ka visi citi runās patiesību, tāpat kā viņi.

Pašpārliecināti

Saistītie raksti

Pašpārliecinātais un bezbailīgais Auna raksturs parasti ir tas, kas ved līdz panākumiem. Nav svarīgi, kāds būtu šķērslis, viņi vienmēr ir gatavi to pārvarēt. Auni ir arī zināmi par viņu izteikto drosmi un līdera spējām, lielākoties tāpēc, ka viņi vienmēr ir gatavi rīkoties.

Līderis

Kā pirmā zodiaka zīme, Auni ir pionieri un dabiski līderi. Viņi vienmēr vēlās rīkoties un spontāni ar prieku uzņemās līdera pienākumus. Viņu pašpārliecinātā attieksme palīdz viņiem sasniegt visus augstumus un viņi nekad nebūs sekotāji. Ar savu magnētisko personību viņi itin viegli pārliecina pārējos sekot.

LA.lv