×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. februāris, 2016
Drukāt

28 gadu vecumā miris “VEF Rīga” ārsts un fiziskās sagatavotības treneris Jānis Petronis (15)

Foto - https://www.vefriga.comFoto - https://www.vefriga.com

28 gadu vecumā miris Latvijas čempionvienības basketbolā ārsts un fiziskās sagatavotības treneris Jānis Petronis, informē klubs.

“Šajā bēdu un sāpju brīdī esam kopā ar Jāņa Petroņa ģimeni un draugiem, Jāni mūžībā aizvadot. Jānis vienmēr paliks mūsu atmiņā kā izcils profesionālis, sirsnīgs kolēģis un labs draugs. Jāņa talants un zināšanas medicīnā, perfekcionisms katrā lietā, ko viņš paveica, nesavtīgie padomi katram, kurš tos jautāja, aizrautība it visā, ko viņš darīja, un dzīvesprieks ir lietas, ar ko mēs viņu atcerēsimies. Šajos teju divos Vefiņā pavadītajos gados Jānis klubā bija īpašs cilvēks ar lielu lomu VEF kopīgi sasniegtajos panākumos. Jāni, mēs Tevi mīlējām un Tu vienmēr paliksi mūsu sirdīs,” teikts kluba mājaslapā publicētajā sēru vēstī.

Petronis “VEF Rīga” kolektīvu papildināja 2014.gada vasarā, noslēdzot ilgtermiņa sadarbības līgumu. Jau pirmajā sezonā viņš palīdzēja klubam atgūt Latvijas čempionu titulu.

Iepriekš Petronis strādāja Valmieras basketbola klubā, bet 2013.gadā viņš palīdzēja Latvijas U-20 izlasei iegūt sudraba medaļas Eiropas čempionātā. Pēc tam viņš divus gadus strādāja ar U-18 valstsvienību, rūpējoties par spēlētāju veselību un funkcionālā stāvokļa uzlabošanu.

Ieguvis fizioterapeita grādu Rīgas Stradiņa universitātē, Petronis turpināja studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē, lai iegūtu ārsta grādu.

Paralēli tam regulāri pilnveidojis kvalifikāciju, stažējoties dažādās klīnikās Spānijā, Portugālē un Lietuvā, kā arī apmeklējot specializētos kursus.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Izsaku līdzjutību vecākiem! Lai viņam vieglas smiltis. Skumji ka talantīgs,centīgs,jauns cilvēks ātri aiziet viņsaulē.vienā klasē mācījāmies. Labs jautājums ir,kam tad pamaisījās pa kājām?

 2. Gan jau bij piedraudēts

 3. Tajā valstelē valda tikai nauda un mafija.Trūkst vārdu, lai ko vairāk pateiktu.Visiem pozitīvajiem, inteliģentajiem,labsirdīgajiem latviešiem jālasās prom, ko kājas nes, kamēr vēl ir dzīvi,un kādi jau nav noskatījuši nākamo. Te dzīves nav un vairs nekad nebūs. Te valda tikai liela, milzīga nauda, un mafija. Tā nu tas ir, paši redziet, kas te notiek. Paliek tikai sievietes.

  • Tad skrien, bēdz. Pamet savu valsti par kuru cīnījās tavi vecāki un par kuru lēja netikai asaras, bet arī asinis. Skrien prom un parādi cik gļēvs vari būt, skrien prom un parādi cik maz tevī ir cieņas un intelekta.

  • Atbalstu ” es” un stāvu blakus.

  • šadu komentāru kā ” pasutijums’ mērkis ir negatīvā programmešana, ķerot jebkuru izdevību
   un komentārs pēc savas būtības ir nonsenss. Jo posts nāk no globalistiem, kas tāpec ari ir globalisti, ka ir globali. No viņiem nevar aizbēgt. Ja var tad var atdalīties.

 4. Lai vieglas smilts!mes izsaucam glabejus.jo Janis guleja apmeram 3m no krasta un krasts bija vala!pieklut vareja tikai ar glabeju palidzib!

 5. Līdzjūtība Jāņa Petroņa ģimenei,draugiem! Lai vieglas smiltis! 🙁

 6. Darbojaas, lai visus aarsteetu – rezultaataa pats aizgaaja! Beediiga diena basketbolam!

 7. Kāda iemesla dēļ viņš nomira? Divdesmit astoņos gados nemirst vienkārši bez iemesla.

  • Aina- ja vēlies zināt sīkāku informāciju jautā piederošiem. Kāda atšķirībā kāda vecuma. Pieņēms pilnīgi nevieta

 8. Lai dvēselei viegls lidojums .Līdzjūtība radiniekiem.

 9. Lai ,cilvecina dveselei veicaas ari tai saulee…..

 10. Reinis Kārlis Rutkis. Atbildēt

  Vieglas smiltis…

Draugiem Facebook Twitter Google+